Cesta za privátními rezervacemi Tanzanie

Prožijte s námi jedinečné okamžiky během safari v africké Tanzanii. Vydejte se s námi do privátních rezervací plných nedotčené přírody a divokých zvířat, zaposlouchejte se do rytmů Afriky a objevte s námi tento krásný svět plný barev a pohostinných lidí.

Cesta za privátními rezervacemi Tanzanie

 • 1. DEN: přílet do Kilimandžára a kemp Chem Chem

  Po příletu na letiště Kilimanjaro Vás vyzvedne zástupce letecké společnosti, který Vám pomůže s odbavením na soukromý charter do národního parku Tarangire. Po příletu do Tarangire se potkáte se svým řidičem a původcem v jedné osobě, který Vás zaveze do luxusního kempu Chem Chem Lodge. Cestou budete mít možnost obdivovat přírodní krásu této privátní rezervace. Následně Vás čeká oběd a večeře v lodge a volný den po dlouhém letu.

 • 2. DEN: Safari v privátní rezervaci

  Dnes je pro Vás připraveno celodenní safari v soukromé rezervaci hotelu. V kempu je pro Vás během pobytu zajištěno ubytování v luxusních stanech s plnou penzí. 

 • 3. DEN: Transfer do Ngorongoro Crater Lodge

  Po vydatné snídani a dopoledním safari následuje transfer do lodge u městečka Karatu. V Ngorongoro Crater Lodge máte zajištěný pobyt v luxusních suitech na 2 noci. Kemp Ngorongoro Crater je uznávný jako jedno z nejluxusnějších a nejelegantnějších míst k pobytu na světě. Nachází se přímo na okraji kráteru Ngorongoro a nabízí nepřekonatelné výhledy na jeden z přírodních divů světa.

  Odpoledne můžete vyrazit na exkurzi na kávovou farmu nedaleko kempu. 

 • 4. DEN: Safari v chráněné oblasti Ngorongoro

  Po časné snídani a krátké jízdě do chráněné oblasti Ngorongoro se můžete během safari uvnitř slavného kráteru kochat nezaměnitelnou přírodou. Oběd bude zajištěn ve formě pikniku u jezera v kráteru. Po safari následuje transfer zpět do kempu a večeře.

 • 5. DEN - Privátní rezervace Singita Grumeti

  Po snídani budete mít možnost vyjet na safari v oblasti Ndutu v Ngorongoro. Po obědě ve formě pikniku Vaše výprava pokračuje přesunem do jednoho z nejznámějších národních parků Afriky - Serengeti. Následuje ubytování na 3 noci v privátní rezervaci Singita Grumeti v luxusním kempu Sasakwa Lodge s plnou penzí. 

   

 • 6. a 7. DEN: Národní park Serengeti

  Oba dva dny jsou dedikovány celodennímu safari v Národním parku Serengeti s dalšími aktivitami spojenými s konzervací přírody a zachováním druhů zvířat a ptactva. 

 • 8. DEN: Cesta domů

  Dnes Vaše cesta za přírodními krásami Tanzanie končí. Po snídani je zajištěn transfer na mezinárodní letiště a cesta domů

   

Zaujala Vás Tanzanie?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky