Pohádková dovolená ve Francouzské Polynésii

Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a představte si vůni svěžího pralesa, plného exotických květin a zvířat. Nekonečné písečné pláže obklopené průzračnými lagunami, nezaměnitelné momenty při potápění s mantami a odpočinek v krásných nadvodních vilách. Cítíte to? Nezní to jako ráj? Věřte, že Francouzská Polynésie splní všechna vaše nevyřčená přání! Pojďte se s námi podívat na desetidenní program plný odpočinku a nezapomenutelných zážitků, který jsme pro vás nachystali.

10 dní jako z pohádky

 • 1. - 2. Den - Přílet na Tahiti

  Po dlouhém letu vás s láskavou náručí přivítá kouzelná příroda a krásné počasí ostrova Tahiti. Již v prvních momentech vás obejme nekonečná pohoda. Z letiště se během pár minut přepravíte rovnou do svého hotelu. Nejlepší variantou pro první noc je hotel Intercontiental Tahiti, který nabízí krásné ubytování v luxusních plážových nebo nadvodních vilách. Následně už může začít nezaměnitelných deset dní v tomto tropickej ráji. Hned první den si budete moci vybrat z různých aktivit. Nezapomenutelným zážitkem bude výlet za delfíny dlouholebými, kteří patří k nejlepším mořským akrobatům. Příroda ostrova je naprosto fenomenální, proto vhodnou aktivitou bude také výšlap do nádherných deštných pralesů. Ti, co vyhledávají aktivní dovolenou, se budou moci zúčastnist lekcí surfování nebo se vydají na tradiční rybolov. Kouzelným zážitkem je také plavba za keporkaky, na kterou se můžete vydat především v letních měsících (červenec - říjen).

 • 3. - 4. Den - Krásy ostrova Moorea

  Třetí den se přesunete na ostrov Moorea, kde strávíte několik dní v hotelu Hilton Moorea Lagoon Resort nebo Sofitel Moorea. V obou případech se můžete těšit na ubytování v krásných nadvodních či plážových bungalovech, nabízejících dostatek soukromý a vysoký komfort. Ostrov Moorea je oblíbený především pro svou poklindou atmosféru a jedinečný zážitek - potápění se žraloky citronovými. Ten budete moci zažít hned první den vašeho pobytu zde. Nádherné průzračné laguny jsou také ideálním místem pro šnorchlování. Potkáte zde nepřeberné množství barevných ryb, kterým kraluje manta obrovská. A to z vodních aktivit zdaleka není všechno, vyzkoušíte si platbu na kajacích nebo na tradičním polynéském katamaránu Taboo. Pokud raději zůstáváte nohama na zemi, čeká vás krásná procházka místní přírodou. 

 • 4. - 7. den - Celý ostrov jen pro vás

  Vaším dalším útočištěm se stane ostrov Vahine Island Tahaa, kde strávíte několik nocí v naprostém soukromí tohoto privátního ostrova. Užijete si především nekonečný odpočinek na nádherných písečných plážích.

 • 7. - 9. den - Jedinečné Bora Bora

  Na závěr vás čeká perla Francouzské Polynesie - ostrov Bora Bora s majestátní horou Otemanu tyčící se v jeho středu. Pohodlí a odpočinek naleznete v krásném hotelu Conrad Bora Bora Nui, který pro vás bude naprosto idylickým útočištěm. V průběhu vašich dnů na vás však stále čeká dobrodružství. Místní laguny jsou opět naprosto neodolatelné a poskytují skvělé podmínky pro potápění. Spatříte manty, rejnoky leopardní nebo výjimečné trnuchy. Okolní vody jsou také domovem velryb, za kterými vyrazíte na lodi. Při procházkách po ostrově vám bude dělat kulisu neodolatelná divoká příroda a narazíte při ní na jedny z nejkrásnějších výhledů na světě.

   

 • 10. Den -Au revoir

  Poslední den vás čeká romantická plavba soukromou lodí na ostrov Tahiti, odkud se vrátíte letecky nazpět domů. Au revoir, brzy opět naviděnou!

Jste připraveni na svůj pohádkový pobyt?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou ve Francouzské Polynésii.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky