Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa

Jedinečné hory s bujnou vegetací svažující se až k tyrkysovým lagunám a nádherným písečným plážím, takový je ostrov Moorea ve Francouzské Polynésii, na němž se nachází okouzlující resort Hilton. Svým umístěním představuje idylický ráj pro všechny milovníky potápění. Můžete se těšit na okouzlující vodní scenérie plné exotických ryb. Ubytování v bungalovech vám poskytne dostatečné soukromí a komfort. Budete si moci vybrat mezi nadvodními či plážovými bungalovy. Chvíle nekonečného odpočinku zažijete na krásných písečných plážích a v poklidných lázních, v kterých si budete moci v průběhu celého dne užít blahodárné procedury.

Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa

 • Ubytování

  V krásných a skvěle vybavených bungalovech naleznete opravdové pohodlí a klid. Rozprostírají se mezi zahradami resortu, pouhých pár kroků od pláže a táhnout se až nad tyrkysové laguny v podobě nadvodních bungalovů. Bungalovy vyšší kategorie mají svůj vlastní bazén s posezením.

 • Gastronomie

  Svůj den budete moci zahájit vynikající snídaní v restauraci Arii Vahine. V doprovodu krásného panoramatického výhledu na oceán, to bude to pravé místo také pro večeře. Jsou zde podávány vynikající pokrmy a la carte a dvakrát do týdne se zde pořádájí speciální polynéské večeři. Kromě tradičních pokrmů místní kuchyně si užijete také pohled na tanečníky a tanečnice, hýbajících se v rytmu polynéské hudby. Ideálním místem pro oběd bude Rotui Grill & Bar, v kterém naleznete úkryt od horkého slunce. Na skleničku lahodného sektu se vydejte do Eimeo Baru, který si vás získá svou pohodovou atmosférou. Vrcholem dne bude návstěva nadvodního baru Toatea Bar & Creperie. Kromě lahodných koktejlů si zde užijete pohled na osvětlenou logunu, která se jen hemží všemožnými ryby. 

 • Aktivity v resortu

  Resor nabízí opravdu široké vyžití všeho druhu. Můžete se těšit na vodní radovánky v podobě široké nabídky vodního centra. Okolní průzračná laguna byla jako svořená pro potápění a šnorchlování. Zahlídnete zde nepřeberné množství exotických ryb, v jejichž čele plave manta obrovská. Ke zkoumání pobřeží ostrova poslouží kajaky nebo paddleboardy. Pokud zatoužíte po suchozemské zábavě, můžete využít tenisových kurtů a nebo se vydat na krásnou procházku do svěžích lesů obklopujíích celý resort. Káždé ráno budete moci začít uvolňující jógou při poslechu šumění oceánu. Naopak skvělé zakončení dne na vás bude čekat v relaxačních lázních. Užijte si zde nezaměnitelné chvíle odpočinku pod rukama profesionálních masérů, kteří se postarají o uvolnění celého vašeho těla.

 • poloha

  Ostrov Moorea se nachází severovýchodně od Tahiti, z kterého se lze dopravit během pouhých 7 minut letu či 30 minut plavby katamaránem. Hotel je umístěný 20 minut cesty z letiště a 25 minut z přístavu.

Zaujal vás Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Francouzská Polynésie