The St. Regis Bora Bora Resort

Jihovýchodně od Bora Bora ve Francouzské Polynésii naleznete kouzelný soukromý ostrůvek, na kterém se ukrývá oáza klidu zvaná The St. Regis. Tento úchvatný hotelový resort nabízí svým hostům opravdovou exotiku doplněnou o nelepší servis. Elegantní nadvodní a plážové vily jsou jako stvořené pro poklidnou dovolenou v páru. Zároveň poskytují dostatek prostoru pro rodinné dovolené. Nádherné písečné pláže a průzračně modré laguny obklopují celý ostrov. Vytvářejí tak pocit ráje na zemi, který se vám nebude chtít opouštět. O to více, když si budete v průběhu celého dne moci pochutnávat na nejlahodnějších delikatesách v několika restauracích.

The St. Regis Bora Bora Resort

 • Ubytování

  Váš pobyt bude jako v bavlnce v komfortním vybavení a krásném designu. Na výběr jsou vily různých kategorií. Některé se nachází na ostrově, jsou obklopeny zelení a mají přímý přístup na pláž. Druhou variantou jsou nadvodní vily, které vám poskytnou autentický zážitek z všudypřítomné tyrkysové vody pohádkové laguny. 

 • Gastronomie

  Může být lepšího začátku dne, než lahodnou snídaní podávanou z kánoje přímo do vaší vily? Věřte, že vám vykouzlí úsměv na tváři, který se vás bude držet po celý den. Místní šéfkuchaři si dávají záležet na tom, aby pobyt v The St. Regis byl opravdu kulinářský zážitek. Pokrmy si můžete objednat a vychutnat přímo ve vaší vile a to 24 hodin denně nebo navštívit jednu z několika restaurací. V restauraci Bam Boo jsou podávány asijské speciality, jako například oblíbené pokrmy z wok nádobí nebo sushi z čerstvých ryb. Za gourmet zážitky se vydejte do restarace Lagoon by Jean-Georges, nesoucí název světoznámého mistra šéfkuchaře. Ten přímo pro restauraci sestavil speciální menu nejlahodnějších pokrmů. Všechny jsou založeny na lokálních kvalitních surovinách a jsou inspirovány místní a francouzskou kuchyní. Pokud jste fanoušci italské kuchyně, navštivte restauraci Far Niente. K vynikajícímu jídlu jsou zde servírovány nejkvalitnější italská a světová vína. Restaurace Te pahu je idálním místem pro snídaně a při odpoledním odpočinku u bazénu vám přijdou za vhod osvěžující nápoje a malé pokrmy v baru Aparima.

 • Aktivity v resortu

  Chvíle nekonečné pohody a odpočinku si budete moci dopřát na nádherných písečných plážích, které obklopují celý resort. Doplněny o tyrkysově modré laguny a divokou tropickou přírodu vytvářejí idylické místo pro načerpání energie. V průzračných vodách oceánu se navíc ukrývá bohatý podvodní svět. Nepřeberné množství barevných ryb a krásných korálů budete moci spatřit na vlastní zraky v Lagoonáriu. V potapěčském centru vám s radostí půjčí propriety pro potápění a šnorchlování. K dispozici jsou také paddleboardy, vodní skůtry nebo kajaky. Pokud raději trávíte čas na souši, oceníte procházku divokou ostrovní přírodou. Za regenerací těla se vydejte do uklidňujícího Iridium Spa. Ozdravnou péči a blahodárné masáže si zde užijete v doprovodu nádherného výhledu na majestátní horu Otomanu.

 • poloha

  The St. Regis se nachází na malém ostrově jihovýchodně od hlavního ostrova Bora Bora. Cesta z letiště zabere zhruba 15 minut lodí.

Zaujal vás The St. Regis Bora Bora Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Francouzská Polynésie