Conrad Bora Bora Nui

Nedotčenou přírodu a kouzelné pláže obklopené průzračnými lagunami si užijete v Conrad Bora Bora Nui. Resort se nachází u soukromé zátoky a poskytuje prostor pro ničím nerušenou dovolenou plnou vynikající gastronomie a nezapomenutelných zážitků. V moderních vilách je znatelný nádech polynéské kultury a designu, díky čemuž si v nich budete připadat jako v soukromé oáze klidu a štěstí. Ať už se chystáte na dovolenou s dětmi nebo na romantické líbánky, věřte, že se pobytu zde nic nevyrovná.

Conrad Bora Bora Nui

 • Ubytování

  Kouzelné vily představují ideální místo pro rodinné dovolené, stejně jako pro romantiké dovolené v páru. Naleznete v nich dostatek soukromí a krásné vybavení, v kterém si budete připadat jako v exotickém ráji. Většina vil je umístěna přímo nad tyrkysovou lagunou a má svůj vlastní soukromý bazén. Pokud preferujete pevnou půdu pod nahama, vyberete si z nabídky plážových vil nebo vil ukrytých uprostřed exotické zahrady.

 • Gastronomie

  Věřte, že zde se z jídla budete radovat po celý den. Místní prvotřídní gastronomie vás bude oslňovat svou pestrostí. Můžete se těšit na delikatesy místní kuchyně, stejně jako nejoblíbenější světové pokrmy. Široký výběr jídel si užijete v restauraci Tamure Beach Grill, která se nachází přímo u pláže. Je ideálním místem pro obědy nebo neformální večeře. Za vynikající gourmet kuchyní se vydejte do restaurace Iriatai. Můžete se spolehnout na nejlepší světové pokrmy v kombinaci s prvky polynéské kuchyně. Všechny milovníky asijské kuchyně nadchne restaurace Banyan. Specialitou jsou zde čínská jídla a pokrmy z čerstvých ryb. Ideální zakončením dne bude návštěva baru Upa Upa Lounge, v kterém si kromě osvěžujících koktejlů užijte pohled na romantický západ slunce nad oceánem.

 • Aktivity v resortu

  Nádherná exotická příroda a nekonečné písečné pláže obklopené průzračně modrou lagunou, to jsou hlavní lákadla ostrovu. Dovolenou zde si užijete plnými doušky. V tyrkysových vodách oceánu se ukrývají bestrobarevné ryby a vzácné korály, které budete moci pozorovat při šnorchlováni či potápění. Projížďka lodí nebo na vodním skůtru vás přiblíží k nejkouzelnějším zálivům ostrova. Budete při ní moci pozorovat velryby nebo romantické západy slunce. Chvíle nekonečného klidu zažijete v příjemném wellness centru. Péči o vaše tělo si vezmou na starost profesionální maséři. Pokud zatoužíte po poznání místní kultury, můžete si vyzkoušet tradiční práci s kokosy, kurzy vaření nebo hodiny hry na ukulele. V resortu myslí i na nejmenší. V dětském Tamariki klubu zažijou spoustu zábavy.

 • poloha

  Conrad Bora Bora se nachází u vlastní zátoky na ostrově Motu To'opua. Cesta z letiště vám zabere zhruba 20 minut lodí.

Zaujal vás Conrad Bora Bora Nui?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Francouzská Polynésie