Objevte jedinečnou Namíbii

Poleťte s námi do neuvěřitelné Namíbie, která se považuje za jednu z nejfotogeničtějších zemí na africkém kontinentu a zároveň je stabilní a bezpečnou destinací. Namíbie vás skutečně očaruje svou rozmanitostí a neustále se měnící krajinou. Ty nejúžasnější místa s námi uvidíte během 14 dní. Žádné zdlouhavé sezení v autě vás nečeká, my jsme si pro vás připravili mnohem pohodlnější a rychlejší způsob cestování a to díky chartrovým letům. Samozřejmostí je ubytování v těch nejluxusnějších hotelech v Namíbii, skvělá gastronomie a mnoho zážitků na které, jen tak nezapomenete.

Co navštívíte během cesty v Namíbii?

 • Luxusní ubytování

  Ubytovaní budete v jedinečných hotelech, které najdete pouze v Namíbii. Jedním z nich je luxusní stanový tábor, který leží přímo na kamenech a nachází se na jižním okraji namibijské pouště v oblasti Karas v mimořádné přírodní rezervaci. Relativně nový komplex s názvem Zannier Sonop vás uchvátí svým nevšedním designem ve stylu britské kolonie a zavede vás tak do 20. let. Dalším hotelem je také od Zannier s názvem Omaanda, který má k dispozici pouze deset chatek a je inspirován tradiční architekturou Owambo, jejich elegance a nadčasová přitažlivost vás zavedou na nezapomenutelnou cestu.

 • Slonní safari v Purrosu

  Purros se nachází v severozápadním regionu Kunene. Oblast je charakterizována směsí zvlněných kopců, zalesněných řičních údolí a rozlehlých plání pokrytých řídkou savanou. Je domovem řady jedinečných divokých zvířat a vaším cílem, bude hledání nepolapitelného pouštního slona.

 • Nejunikátnější národní park Afriky

  Během pobytu navštívíte národní park Etosha, který se rozprostírá ve vyschlé solné pánvi. Najdete zde nesmírně pestrou krajinu a prvotřídní zážitky při pozorování volně žijících zvířat. Pozorovat můžete slony, nosorožce, žirafy, zebry a mimo jiné i ty největší šelmy.

 • „Místo, které Bůh stvořil v hněvu“

  Jednou z mnoha zastávek bude Pobřeží koster, ne nadarmo ho namíbijští domorodci nazvali „Místo, které Bůh stvořil v hněvu“. Pobřeží koster je odlehlé pobřeží v délce 500 km a je to jedno z nejnehostinějších míst na světě. Těšit se můžete na návštěvu kolonie Möwe Bay, kde jsou k vidění vraky lodí nebo opuštěné diamantové doly a mnoho dalšího. Zakončení dne strávíte přenocováním v Skeleton Coast Shipwreck Lodge, který se nachází mezi dramatickými dunami skeletonského pobřeží. Jedinečný koncept, který kombinuje výrazný design chatek ve tvaru vraku lodě a bezkonkurenčí polohu. 

 • Malebný pouštní let balónem nebo letadlem

  Scénický let nad pouští Namib, kde můžete vidět řeku Kuiseb a velkolepé dunové formace. 

 • Procházka s leopardem a paviány

  Unikátní zážitek, kde se ocitnete v těsné blízkosti leoparda nebo se dozvíte o způsobu života přátelských pavianů. Pojeďte s námi do Namíbie a poznejte divoká zvířata z blízka pod dolhledem zkušených průvodců. 

Zaujal vás zážitek v Namíbii?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky