Zannier Omaanda

 • Namibie
 • od 16 000 Kč / 2 osoby / noc

Resort se nachází se v samém srdci soukromé rezervace v Namibii, kde můžete objevovat jedinečnou krásu namibijské savany. Zannier Omaanda je inspirován tradiční architekturou Owambo a je složen pouze z deseti luxusních chatek. Jejich elegance a nadčasová přitažlivost vás zavedou na nezapomenutelnou cestu. K dispozici je také útulný bar, SPA a vyhřívaný nekonečný bazén s výhledem na majestátní savanu. Příjemná a autenticky zařízená restaurace je k dispozici po celý den a nabízí bohatý výběr jídel, která jsou inspirovány nejlepšími místními produkty. Využít je možné několik jedinečných výletů včetně safari. Veškeré programy jsou připraveny na míru podle přání hostů a každá exkurze se tak stane zcela nezapomenutelným zážitkem.

Zannier Omaanda

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v chatkách, které jsou postaveny v tradičním namibijském stylu s ručně doškovanou střechou. Chatky jsou velice prostorné a mohou se pochlubit i terasou s nádherným výhledem na nedalekou přehradu a vzdálené kopce. 

 • Gastronomie

  Snídaně je podávána formou á-la-carte, vychutnat si můžete čerstvé džusy a ovoce, palačinky, wafle, čerstvě upečený chléb a další slané pokrmy. Oběd se podává menu, kdy si vyberete z nabídky pokrmů den předem. V menu najdete vždy pokrmy z čerstvé zeleniny, masa i ryb. Ve večerních hodinách nabízí restaurace Ambo Delights všem hostům výjimečné chvíle pohostinnosti a gastronomické potěšení. Podává se 4-chodové menu s pokrmy ze sezónních a organických surovin.

 • Aktivity v resortu

  Veškeré programy a výlety jsou navrženy dle individuálních požadavků hostů. Těšit se můžete na magické zážitky, dobrodružství a to vše za doprovodu zkušených průvodců. Resort nabízí dvakrát denně soukromé výlety do savany při východu nebo západu slunce, kde můžete sledovat divokou zvěř. Po celodenních výletech si pak můžete odpočinout ve SPA a relaxovat tak při lázeňských procedurách, které jsou inspirovány starými léčivými technikami. Při chladnějších večerech se můžete ohřát u krbu, který vám připravý váš buttler a dopřát si tak skvělou atmosféru ať už z pohodlí vaší chatky nebo terasy. 

 • Poloha

  Zannier Omaanda se nachází v namibijské savaně v ohromující soukromé rezervaci zvířat a je vzádelný přibližně 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Windoehek Hosea Kutako. 

Zaujal vás Zannier Omaanda?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Namibie

Podobné destinace