Heritage The Residences

Víceložnicové vily nabízí rodinám a skupinkám přátel skvělé zázemí pro společně strávený čas v soukromí. Vily s vlastním bazénem jsou moderně zařízeny a jejich součástí je také club cart, které hostům usnadní přístup do 5* resortů Heritage Awali a Heritage Le Telfair i pohyb na 18-ti jamkovém golfovém hřišti. V obou resortech mohou hosté využívat sportovních aktivit, lázní i restaurací.

Heritage The Residences

 • Ubytování

  Heritage The Residences nabízí 2-4 ložnicové vily, které mají k dispozici privátní bazén s gazebem a terasou, obývací pokoj, jídelnu s kuchyní, zahradou s BBQ. Vily jsou ideální pro početnější rodinu nebo skupinku přátel.

 • Gastronomie

  Hosté mohou navštívit restaurace v Heritage Le Telfair, kde jsou v Annabella´s snídaně a večeře servírovány formou bufetu, během dne je pak nabídka menu a-la-carte. V Gin´Ja jsou hlavní nabídkou speciality Asie, v Le Palmier lehké pokrmy včetně salátů a sandwichů a v C Beach Club převážně kuchyně středomoří. Le Chateau De Bel Obmbre představí gurmánům místní speciality, zatímco oblíbené nápoje a živá hudba jsou pro hosty připraveny v Cavendish Bar & Lounge. Osvěžit se mohou na golfovém hřišti i golfisté v Golf Club & Restaurant Bar.

  V Heritage Awali mohou hosté ubytovaní ve vilách vybírat z mezinárodní kuchyně v Balafon a v Infinity Blu. Speciality Indie jsou na menu v Zafarani a tradiční jídla z Afriky jsou společně s africkou show pro hosty připraveny v Boma. Pro lehká jídla mohou hosté zavítat do Amarfrooty. Nápoje jsou servírovány v barech Zenzibar a Infinity Blu Cocktail Bar.

  Při ubytování ve vilách mohou hosté navíc využívat 20% slevy na jídlo a nápoje ve všech restauracích v Domaine de Bel Ombre.

 • Aktivity v resortu

  Heritage The Residences je ideálním místem pro sportovní nadšence. K dispozici je široká škála vodních sportů, vyzkoušet můžete i šnorchlování nebo potápění. Pro relaxaci zase slouží lekce jogy. V Heritage Awali najdete i velký výběr výletů po přírodě a dobrodružnými stezkami. Pro milovníky golfu je k dispozici 18-ti jamkové hřiště, které uspokojí jak profesionály tak i začátečníky. 

 • Poloha

  Heritage The Residences se nachází na jihu Mauricia přibližně 45 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás Heritage The Villas?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace