Anantara Bazaruto Island Resort

 • Mosambik
 • od 31 878 Kč / 2 osoby / noc

Užijte si nezapomenutelný pobyt u Indického oceánu. Jeho krásu podtrhuje především oblast Bazaruto Archipelago - chráněná mořská rezervace a národní park. Anantara Bazaruto Vám poskytne ubytování ve 44 luxusních vilách lemujících pobřeží s perfektním servisem a nabídkou vynikající mosambické kuchyně.

Anantara Bazaruto Island Resort

 • Ubytování

  Anantara Bazaruto je perfektním místem pro dovolenou v páru i pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete ve 44 elegantně zařízených vilách s přímým vstupem na pláž. Plážové vily nabídnou příjemně designované zařízení, využití přírodních prvků i tradičních mosambických vlivů. Každá z vil má prostornou terasu s posezením, houpací sítí a lehátky, Beach Pool Villa má kromě toho i privátní bazének. Pro rodiny anebo skupinu přátel je jako stvořená dvoulůžnicová vila s výhledem na moře a bazénem. Kdo hledá naprosté soukromí a relax, doporučujeme ubytovat se v dvouložnicovém apartmá Anantara s bazénem a plochou až 310 m2. Ze všech vil jsou skvostné výhledy na Indický oceán. 

 • Gastronomie

  Kuchyně je inspirována africkým prostředím, pochutnáte si na mořských plodech z lokálních zdrojů a bylinkami a kořením, které si pěstují přímo na resortu. Prozkoumat můžete vrstvené chutě Mosambiku, Portugalska a dalších zemích ve třech restauracích resortu Anantara Bazaruto. Clube Naval je plážovým barem a restaurací. Přes den se v něm můžete osvěžit velkou selekcí nápojů anebo si užít západ slunce u tropického koktejlu. Menu je inspirováno svěžími chutěmi, vybírat můžete ze salátů, grilovaných pokrmů a lokálních plodů moře. Hlavní restaurace a bar Golfinho nabídne výběr mezinárodní kuchyně - večeře jsou tematické a představí Vám mosambickou, portugalskou a středomořskou kuchyni s výhledy na záliv v Inhambane. Třetí restaurací s romantickou polohou u pláže je Tartaruga. Vychutnat si můžete mezinárodní kuchyni, čerstvé mořské plody, ale i frilované maso z importu.

  Kdo si přeje večeřet v soukromí, může si objednat privátní večeři na pláži, ve vile anebo soukromé lekce vaření. 

 • Aktivity v resortu

  Anantara Bazaruto nabídne spoustu aktivit v rámci resortu - 2 bazény, plážový volejbal, fitness centrum, tenisový kurt, motorizované i nemotorizované vodní sporty, lekce vaření Spice Spoons. Odpočívat můžete v hotelovém SPA s nádherným výhledem na otevřený oceán. 

  Poloha přímo u oceánu přímo vybízí k výletům po vodě. Vydat se můžete na různé exkurze tradiční lodí Dhow, která sloužila jako dopravní prostředek po tisíce let. Za fantastickým šnorchlováním se dostanete krátkou plavbou na Paradise Island, potápění nabídne certifikované Dive centre. Vidět můžete delfíny, od srpna do října keporkaky, od dubna do července velrybí žraloky. Častými návstěvníky lokálních vod jsou i želvy, při troše štěstí budete mít možnost zahlédnout iluzivního dugonga indického. 

 • Poloha

  Anantara Bazaruto Island Resort se nachází 30 km od jižní hranice Mozambiku. Na resort se dostanete transferem lodí anebo helikoptérou, či soukromým letadlem. 

Líbí se Vám Anantara Bazaruto Island Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace