Banyan Tree Ilha Caldeira

 • Mosambik
 • od 28 000 Kč / 2 osoby / noc

Nový resort plánující otevření na rok 2025, Banyan Tree Ilha Caldeira, se nachází na klidném soukromém ostrově Ilha Caldeira u pobřeží Mosambiku a nabízí 40 soukromých vil s bazénem a nádherným výhledem na nedotčený Indický oceán. V tomto pětihvězdičkovém plážovém resortu se můžete každý den probouzet za zářivých východů slunce a ponořit se do bohatého kulturního dědictví Mosambiku. Jméno ostrov dostal podle podobnosti se sopečnou „kalderou“ a je obklopen písečnou dunou, která chrání jeho vnitrozemské jádro. Dříve neobydlený ostrov se nachází v souostroví Primeiras a Segundas, které je shodou okolností největší mořskou rezervací v Africe a zároveň domovem neporušených živých korálů, dugongů a mořských želv zelenavých a ostřížích.

Banyan Tree Ilha Caldeira

 • Ubytování

  Ve 40 umělecky navržených luxusních vilách v Banyan Tree Ilha Caldeira na pobřeží Mosambiku se odráží místní kulturní inspirace uprostřed uklidňujících barev přírody. Každá z prostorných vil s bazénem nabízí úchvatný výhled na nedotčený Indický oceán. Užijte si jedinečný luxus jen pár kroků od pláže. Pro početnější rodiny anebo skupiny přátel jsou jako stvořené tří- a čtyřložnicové vily, které nabídnou perfektní soukromí a velkorysé prostory. 

 • Gastronomie

  V hotelu Banyan Tree Ilha Caldeira ochutnáte ty nejlepší a nejčerstvější místní suroviny a ponoříte se do oceánu chutí speciálně připravených talentovanými kuchaři.V Lounge & Pool Baru si môžete vychutnat místní speciality a lahodné pestiscos. Relaxujte u infinity bazénu a vyzkoušejte některý z exotických koktejlů a čerstvých džusů z místních přírodních surovin. Čerstvé dary moře si vychutnáte v restauraci Fish and Seafood Market s 270° výhledem na okolitý oceán. Hlavní restaurace Vám nabídne místní i mezinárodní kuchyni nejrůznějších chuťových palet. 

   

 • Aktivity v resortu

  Ilha Caldeira je skutečně idylická ostrovní destinace pro cestovatele, kteří chtějí zažít něco nového, pro novomanžele, rodiny s více generacemi a pro všechny, kteří mají rádi nové zážitky. V hotelu Banyan Tree Ilha Caldeira se můžete věnovat nejrůznějším aktivitám od pozorování velryb a jízdy na kajaku až po potápění a objevování ostrovů v souostroví, což jsou jen některé z rozmanitých vodních sportů na tomto úžasném místě světové úrovně.Nezapomeňte ani na průzkum nedalekého vraku historické holandské lodi MS Brastagi, která se potopila v roce 1947.

 • Poloha

  Nachází se na soukromém ostrově Ilha Caldeira, který leží pouhých 11 km od pobřeží Mosambiku a je součástí souostroví Primeiras a Segundas. Na resort můžeme z pevniny zajistit transfer hydroplánem anebo lodí. 

Líbí se Vám Banyan Tree Ilha Caldeira?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace