andBeyond Benguerra Island

 • Mosambik
 • od 43 350 Kč / 2 osoby / noc

Resort &Beyond Benguerra Island v Mosambiku je perfektním útočištěm před stresem každodenního života se svojí polohou v Indickém oceánu, ukryt v původním chráněném ostrovním lese. Resort nabízí velké množství aktivit, ze kterých si vybere úplně každý. Vychutnejte si místní delikatesy a užijte si soukromí v útulných chatkách, které jsou ideální pro rodiny i pro páry. Děti zajisté nadchne program, který jim umožní objevovat a poznávat život na tomto kouzelném místě.

&Beyond Benguerra Island

 • Ubytování

  V bujném ostrovním lese je zasazeno 15 pokojů, kterými resort disponuje - 2 cabanas, 10 casinhas a 1 třípokojová casa familia. Pokoje jsou od sebe vzdáleny 10 - 40 m, což hostům zaručuje soukromí. Schéma světlých a vzdušných barev kombinují tropický šarm, jedinečnou auru Afriky a připomínkami na portugalské dědictví této oblasti. Pokoje disponují samostatnou koupelnou s venkovní sprchou, soukromou dřevěnou terasou, bazénem a soukromou salou se zavěšeným denním lůžkem a soukromými lehátky na pláži. V pokojích lze také nalézt bar, kávovar, bluetooth reproduktory a hru mbao. Zatímco casinhas mají prostor k posezení, v cabanas se nachází jen pohovka u paty postele. Cabanas jsou celkově o trochu menší než casinhas, což je činí ideálními pro páry a novomanžele. Casa Familia je se svým hlavním pokojem s obývacím prostrem a třemi propojenými pokoji ideální pro skupiny a rodiny.

 • Gastronomie

  Chutná jídla a koktejly si můžete vychutnat v Dhow baru. Samozřejmostí jsou čerstvé mořské plody. Pokud byste chtěli mít u jídla více soukromí, je možné si jídlo nechat donést do pokoje, kde si ho můžete vychutnat na terase. Možností je i piknik na severu či jihu ostrova, kde budete mít úplné soukromí bez vyrušování dalšími lidmi.

 • Aktivity v resortu

  Resort oplývá rozmanitým výběrem aktivit, ať už na ostrově, na vodě nebo pod vodní hladinou. Můžete prozkoumávat zákoutí ostrova autem, na koňském hřbetu nebo se kochat souostrovím Bazaruto Archipelago z helikoptéry. Klidnějšími aktivitami na ostrově je sledování ptáků a odpočinek ve wellness, u bazénu nebo u knížky v knihovně. Objevujte oceánské dno při šnorchlování nebo potápění, rybařte, projeďte se na kajaku, paddleboardu nebo katamaránu. V letních měsících je i možnost pozorovat velryby.

  Děti zajisté zaujme zábavný interaktivní programi, který vybízí k objevování a učení. Děti tak mají příležitost rybařit u břehu z lodi dhau, vyzkoušet kajaking a paddleboarding, péct s kuchařem v kuchyni, stavět hrady z písku, jezdit na koni a hrát míčové hry.

 • Poloha

  Na ostrov se dostanete 9minutovým letem z letiště Vilanculos, na které se pohodlně dostanete letem z mosambického letiště Maputo nebo jihoafrického Johannesburgu. 

Zaujal Vás resort &Beyond Benguerra Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace