Azura Benguerra Island

 • Mosambik
 • od 40 280 Kč / 2 osoby / noc

Azura Benguerra je první ekologické letovisko v Mosambiku, které bylo ručně postaveno místní komunitou a je provozováno v partnerství s ní. Ostrov Benguerra je 11 km dlouhý a 5,5 km široký. 20 luxusních privátních vilek vám zaručí naprosto nerušené soukromí během pobytu na tomto kouzelném místě. Resort je vhodný i pro pobyty rodin s dětmi, jelikož nabízí 2- a 3ložnicové varianty vil.

Azura Benguerra Island

 • Ubytování

  Každá z 20 elegantních vil je jenom pár kroků od pláže, navržena s ohledem na naprosté soukromí. Interiér kombinuje moderní eleganci s mosambickou tradicí. Na každé z vil najdete infinity bazén, ubytování je opravdovou svatyní s nádhernými výhledy na bělostnou pláž. Vily mají venkovní terasu s pohodlným gaučem, stůl se židlemi k večeři anebo čtení vaší oblíbené knížky, sluneční terasu.

  Azura Benguerra Island vám nabídne ubytování ve 4 různých typech plážových vil. Pro rodiny anebo větší skupiny je na resortu k dispozici 1 Villa Amizade (2ložnicová rodinná vila) a 1 Presidential Villa (3-ložnicová vila). 

 • Gastronomie

  Naším cílem je, abyste nikdy nejedli dvakrát na stejném místě. V Azura je stolování součástí zážitku, od snídaně na břehu moře, přes piknik na odlehlém písečném ostrově, až po romantickou večeři u svíček anebo přímo ve vaší vile. Azura Benguerra potěší i skvělým vínem. Nabízí speciální degustace a tematické večeře ve vinném sklípku, ve kterém dokonce najdete výběr vín majitelů zejména z jejich zámku v údolí Loiry ve Francii.

  Azura Retreats představuje nový koncept ve formě plážového klubu Peri-Peri, který povzbuzuje hosty k tomu, aby trávili dny lenošením na pláži anebo u bazénu. Lokální mosambickou kuchyni si můžete vychutnat se sklenkou lehkého růžového vína anebo si klidně vytvořte svůj vlastní koktejl prostřednictvím speciálně navrženého mixologického menu. Pochutnat si můžete na grilovaných mořských plodech anebo čerstvé pizze. Nový plážový klub a bar nabízí řadu aktivit včetně hotelového bazénu s exkluzivním výhledem na oceán a ve vybraných nocích venkovní kino. Plážový klub má také SPA pavilon s africkou tematikou masáží. 

 • Aktivity v resortu a okolí

  Odpočívat můžete u bazénu anebo v Azura African SPA, které nabízí procedury založeny na místních tradicích a suroviných. Inspiraci čerpá ze samého srdce Afriky. 

  Kdo touží po aktivním dni, Azura Benguerra nabídne obrovské množství výletů, během kterých budete mít možnost poznat přírodní krásy země i podmořského světa. Na resortu se nachází 5* PADI potápěčské centrum. V nabídce jsou lodní výlety tradiční lodí Dhow na okolité ostrůvky spojené s pikniky na nedotčených plážích, šnorchlování, rybaření a špičkové potápění. Na ostrově si můžete zahrát fotbal, jezdit na koních anebo vyrazit na výlet jeepem za červenými dunami a krokodýlím jezerem. 

   

 • Poloha

  Na ostrov se dostanete 9-minutovým letem z letiště Vilanculos, na které se pohodlně dostanete letem z mosambického letiště Maputo anebo jihoafrického Johannesburgu. 

Líbí se vám Azura Benguerra Island?

Kontaktujte nás a my se rádi postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace