Sussurro

 • Mosambik
 • od 34 602 Kč / 2 osoby / noc

Zažijte soukromý ráj, který přináší těchto 6 privátních bungalovů v Mosambiku. Hotel Sussurro byl založen v roce 2021 a poskytuje ubytování v bungalovech v absolutní souhře s přírodou. Primárními motivy jsou udržitelnost a ekologie, Sussurro využívá jenom obnovitelné zdroje energie, organické potraviny a nenajdete tam žádné plasty.

Sussurro

 • Ubytování

  Soukromé suity poskytují více než 300 m2 osobního prostoru obklopeného přírodou. Každá suita obsahuje vnitřní a venkovní koupelnu a velkorysou venkovní verandu na břehu oceánu. Pokoje jsou vybaveny nábytkem vytvořeným a vyřezávaným na místě a promyšleně sesbíranými řemeslnými kusy ze subsaharské Afriky. Mozambická lidová architektura tká přírodní baldachýn nad vlajícími moskytiérami. Promyšlené otvory umožňují barvám neustále se měnící krajiny prostupovat prostorem.

   

 • Gastronomie

  Sussurro ruší tradiční předěl mezi hostem a hostitelem ve formě otevřené kuchyně. Pozornost je zaměřena na čerstvost produktů a udržitelnost, nepoužívají se plasty, maximálně se podporují místní rybáři, trhy famářů ekologického zemědělství a fair trade obchodníků. Jídelní lístek Sussurro je bohatý na ovoce a zeleninu, vychází z tradičních východoafrických způsobů života ve stravovací ideologii, zahrnuje původní superpotraviny, jako je baobab a moringa. Organická zahrádka Sussurro podává nabídku sezónně.

 • Aktivity

  Sussurro nabízí aktivity primárně ve spojení s přírodou. Můžete se zapojit do lekce jógy, tkacích a pletacích workshopů. V nabídce jsou i vodní sporty - paddle boarding, šnorchlování a potápění. 

  Fascinující africkou buš, přírodu a zvířata můžete vidět během na míru dělaných itinerářů dvou- až čtyřdenních exkurzí do mosambických národních parků Gorongosa a Zinave. Odpočívejte pod jasnou třpytivou noční oblohou v plátěných stanech, které definují luxusní minimalismus. 

  V rámci lodního výletu Dhow Safari můžete vyplnout jednou z tradičních mosambických plachetnic. Nechte se unášet vodními toky lemovanými plovoucími lesy a malými rybářskými vesničkami. Vydejte se na projížďku vodami Indického oceánu a zažijte východoafrický brunch na opuštěném ostrově v souostroví Bazaruto Archipelago.

   

 • Poloha

  Sussurro leží cca 1,5 hodiny transferu od letiště Vilanculos, na které se pohodlně dostanete letem z mosambického letiště Maputo anebo jihoafrického Johannesburgu. 

Zaujal vás Sussurro?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace