White Pearl Resort

 • Mosambik
 • od 41 440 Kč / 2 osoby / noc

V říjnu 2011 otevřel své brány světu nádherný resort. Nekonečný modrý oceán, nedotčená pláž a okouzlující prostředí buše brzy vynesly White Pearl Resort mezi perly Indického oceánu. 22 luxusních suit s privátním bazénem je uhnízděných v chráněné zátoce na mosambickém pobřeží Lagoon Coast, mezi dunami na dřevěných kůlech. Resort byl citlivě navržen tak, aby naplno využil přírodní prostředí a zároveň chránil křehké ekosystémy. Čisté linie, moderní nábytek a paleta inspirovaná okolní pobřežní krajinou vám umožní naprostý únik z tohoto světa.

White Pearl Resort

 • Ubytování

  22 luxusních prostorných suit s bazénem je uhnízděných v chráněné zátoce na mosambickém pobřeží. Resort byl citlivě navržen tak, aby naplno využil přírodní prostředí a zároveň chránil křehké ekosystémy. Čisté linie, moderní nábytek a paleta inspirovaná okolní pobřežní krajinou vám umožní naprostý únik z tohoto světa.

  16 Pool Suit je kaskádovitě umístěno v přírodním porostu a všechny jsou orientovány směrem na oceán. 6 Beach Pool Suit leží přímo na pláži a zároveň na ni mají přímý vstup. Každá suita má privátní bazén, venkovní sprchu a krytou terasu, z které si můžete užívat výhledy na nekonečný oceán. 

   

 • Gastronomie

  The Jelly Fish Restaurant je velmi elegantní restaurace, ve které si na snídani můžete vychutnat ovocné mezze, čerstvé pečivo a další lahodné pochoutky. Bohatou nabídku mořských plodů budete mít možnost volit u romantické večeře při svíčkách. Užít si můžete to nejlepší z mosambické pohostinnosti. 

  Výborné signature koktejly nabídne plážový swim-up bar, ze kterého si v rytmu mosambických bubnů můžete vychutnat dechberoucí západ slunce. V plážovém baru vám naservírují chutné tapas s ledově vychlazenými nápoji. 

  V resortu White Pearl nemůžeme opomenout vinný sklípek, který nabízí široký výběr z nejlepších jihoafrických vín, včetně skvělých stálic vybraných tak, aby co nejlépe odrážely koncept kuchyně našeho šéfkuchaře. Nabídka sahá od importovaných francouzských šampaňských až po lehká plážová vína. 

 • Aktivity v resortu

  White Pearl Resort nabídne aktivity pro cestovatele "každého druhu". Najdete zde vyžití pro dobrodruhy, milovníky přírody, relaxace, ale i kultury a filantropie. Bohatý podmořský život a poloha resortu přímo u oceánu zajišťuje obrovskou variabilitu v nabídce aktivit - motorizované i nemotorizované vodní sporty, ocean safari, potápění,  šnorchlování, rybaření a různé plážové sporty. V buši anebo po pláži se můžete projet na koni či na kole. Doporučujeme také navštívit přírodní rezervaci Maputo, kam White Pearl organizuje výlety.

  Od listopadu do února je jižní Mosambik hnízdištěm karet obecných a kožatek velkých, které patří mezi největší žijící želvy na světě. Resort spolupracuje s mosambickým programem na monitorování a ochranu podmořského života a v daném odbobí pořádá výlety, během kterých můžete pozorovat kladení vajec a první cestu čerstvě vylíhnutých mláďat do oceánu. Jedná se o naprosto neopakovatelný zážitek. 

  Jestli si přejete spíš odpočívat, hotel nabídne soukromý piknik na pláži, příjemnou večerní procházku kolem jezera anebo můžete pozorovat hvězdy a měsíc. K dokonalému relaxu nemůže chybět ani masáž v hotelovém SPA. Nově je zde otevřené White Pearl Spa, které je strategicky umístěno na pláži, aby zachytilo přirozený klid oceánu. Tento wellness zážitek začíná již ve vstupním prostoru, kde se nachází manikúra, pedikúra a ošetření nohou. Masážní místnosti jsou navrženy jak pro jednu osobu, tak pro páry.

  Pro nejmenší je k dispozici dětský klub Skipper. 

 • Poloha

  White Pearl Resort se nachází v Ponta Mamoli na jihovýchodním pobřeží Mosambiku, asi 80 km jižně od hlavního města Maputo a 25 km severně od Kosi Bay. 

Zaujal vás White Pearl Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace