Santorini Mozambique

 • Mosambik
 • od 35 298 Kč / 2 osoby / noc

Resort Santorini Mozambique je svou architekturou inspirovaný Řeckem. Pobyt si dokonale užijete, ať už cestujete sami, s drahou polovičkou, s rodinou nebo přáteli. Luxusní interiéry oplývají promyšlenou rovnováhu prvků – na resortu byly použity ručně vyřezávané dveře z Bali, starožitnosti z Indonésie a Indie; nebo eklektický nábytek inspirovaný Řeckem – vše má své místo a jedinečný příběh. Santorini Mozambique nabídne neuvěřitelně bohatý podmořský život svou polohou u Národního parku Bazaruto Archipelago v Mosambiku.

Santorini Mozambique

 • Ubytování

  Santorini Mozambique je jako malá řecká vesnice v srdci syrové africké krajiny. Ubytovat se můžete ve třech ubytovacích typech: Main Villa, The Chapel a Villa da Praia. 

  Main Villa je srdcem celého resortu Santorini Mozambique. Hlavní vila má spoustu okouzlujících detailů, relaxovat můžete u bazénu s krásným výhledem na neustále se měnící Bazaruto Archipelago. Skládá se z pěti samostatných prostorných apartmá s jedinečným designem, interiérům vévodí jemné bílomodré odstíny a ve vybavení najdete exkluzivní dřevěné solitéry. Každé apartmá má vlastní soukromou terasu s lehátky.  

  Kousek od hlavní vily je The Chapel - intimní vila s 2 ložnicemi, která je perfektní pro lidi hledající naprosté soukromí, romantiku a klid. Otevřený obytný prostor pod charakteristickým klenutým stropem se skládá ze salonku, jídelny a barui. Důraz se klade na detaily, ať už jsou to staré dřevěné kostelní vchodové dveře anebo pečlivě vybrané mozaikové dlaždice podél bazénu. Venkovní obývací prostor má velkou krytou terasu s grilem, posezením a jídelním koutem a nádherný bazén s lehátky s výhledem na souostroví.

  Villa da Praia je exkluzivní plážová vila – ideální pro malé a intimní skupiny přátel nebo rodiny. Skládá se ze 3 apartmá - dvě mají vlastní patio a třetí zahradní terasu a samostatný vchod. Interiéry jsou designovány s ohledem na řecké vlivy, vévodí bílé a modré detaily, přírodní textury a výrazná umělecká díla v rustikálních rámech. Venkovní obývací prostor má velkou krytou terasu s grilem, posezením a jídelním koutem s výhledy na Bazaruto Archipelago. 

 • Gastronomie

  Santorini Mozambique Vám nabídne širokou škálu chutných pokrmů během celého dne. Denní menu doplňuje zelenina a bylinky z resortové zahrady a čerstvé dary moře. Pestré chutě si můžete užít během tříchodového menu u oběda a 4chodových večeří. Kdo bude mít chuť na neformálnější oběd, šéfkuchař rozpálí pizza pec a pochutnáte si na výborné italské klasice. Na své si přijdou milovníci sladkého - v nabídce je domácí granola, čokoládový fondant, domácí zmrzlina a vynikající irská káva. 

  Milovníci vína si užijí vinného sklípku Santorini Mozambique, který nabízí velký výběr prémiových vín, šampaňského a lihovin.

 • Aktivity v resortu a okolí

  Santorini Mozambique nabízí širokou škálu aktivit pro milovníky podmořského života, přírody i božské relaxace. Poloha u Indického oceánu Vám zajistí bohatou nabídku motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů, ocean safari, plavby na tradičních lodích dhow, rybaření a různé plážové sporty. Díky příznivých vetrům je zde i škola kite surfingu. Zamilujete se především do podmořského světa, jelikož jsou vody kolem Národního parku Bazaruto Archipelago ekologickým rájem a se svou rozlohou 1 400 se jedná o jednu z největších chráněných mořských oblastí v Indickém oceánu. Objednat si můžete taktéž exkluzivní privátní výlety lodí na okolité ostrůvky, projet se na koni anebo Vám na resortu zajistí vyhlídkový let helikoptérou. 

  Po aktivním dnu si odpočinete v resortovém wellness centru SPA Na Colina. Kromě masáží a aromaterapie jsou k dispozici lekce jógy. 

  Santorini Mozambique je skvělý resort i pro rodinnou dovolenou. Děti si užijí paddle boarding anebo jízdu na kajaku, šnorchlování mezi barevnými rybkami, plavání v bazénu či stavění hradů z písku. Zábavou jsou i lekce pečení, řemeslné a umělecké dílny. Po aktivním dnu si děti můžou odpočinout v televizní místnosti u filmového večera s chutným popkornem a pamlsky. 

 • Poloha

  Santorini Mozambique leží asi 25 až 30 minut jízdy autem z letiště Vilanculos, na které se dostanete nejpohodlněji přeletem z Johannesburgu anebo Nelspruitu. 

Zaujal Vás resort Santorini Mozambique?

Kontaktujte nás a my se rádi postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mosambik

Podobné destinace