Four Seasons Langkawi

 • Malajsie
 • od 12 400 Kč / 2 osoby / noc

V tropickém prostředí luxusního resortu Four Seasons Resort Langkawi se můžete těšit relaxaci i spoustu aktivit. Ty navíc zpestří dobrodružná návštěva přírodních labyrintů tvořených z mangrovníků v Langkawi´s Kilim Karst Geogorest Park, které jsou chráněny mezinárodní organizací UNESCO. Resort je ideálním zákoutím pro rodiny s dětmi i páry toužící po klidné dovolené či romantice. Komfortní ubytování v prostorných pokojích a vilách umístěných podél písčité pláže doplňují osobité služby a výtečná gastronomie, pobyt si zde proto užijí i ti nejnáročnější hosté.

Four Seasons Langkawi

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v luxusních prostorných vilách s privátním bazénem a terasou. Pro rodiny s dětmi je k dispozici rodinná nebo až 3-ložnicová vila. Pro páry jsou ideální volbou elegantní paviliony se soukromou terasou a výhledy do zahrad nebo na moře.

 • Gastronomie

  Tradiční speciality Malajsie jsou hlavní nabídkou menu v Ikan-Ikan, zatímco milovníci italské kuchyně mohou navštívit restauraci Serai. Pokrmy na grilu, pizza, saláty a jiná chutná jídla jsou připravena v Kelapa Grill a hosté si mohou oblíbené pokrmy vychutnat také v soukromí své vily nebo na vybraných místech resortu. Koktejly a široký sortiment nápojů alkoholických i nealkoholických jsou součástí nabídky Rhu Baru.

 • Aktivity v resortu

  Ať už hledáte dobrodružství, kulturu nebo relaxaci, Four Seasons Langkawi nabízí širokou škálu zážitků. Vydat se můžete na člunu  za prozkoumáním mangrovů do přírodního parku Kilim Karst, který je domovem orlů, makaků a netopýrů, nebo vyzkoušet staré metody rybaření  praktikovaného v tzv. Fish House. Skvělým zážitkem je také známá hora Machinchang, kam vás dopraví kabinová lanovka. Na vrcholku vás okouzlí úžasný panoramatický výhled na oceán a ostrov. Pokud budete toužit po adrenalinu, určitě vyzkoušejte zipline uprostřed džungle a poblíž vodopádů. Relaxaci pak najdete v luxusním SPA, které nabízí různé druhy masáží, procedur a rituály pro páry sloužící k posílení emocionálního spojení.

 • Poloha

  Resort leží na severu ostrova Langkawi přibližně 20 minut jízdy autem z letiště International Langkawi Airport a 25 minut z hlavního ostrovního města Kuah.

Zaujal vás Four Seasons Langkawi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Malajsie