One & Only Desaru Coast

 • Malajsie
 • od 21 000 Kč / 2 osoby / noc

Nádherný hotel od luxusního řetězce One & Only Vás bude ohromovat na každém Vašem kroku. Dokonalá architektura se zde snoubí se skvělým servisem a jedinečnou asijskou pohostinností. Souměrnost a minimalismus celého komplexu uklidňuje na duši a vytváří tak prostředí naprosto idylické k relaxaci a meditacím. Vydejte se do jedinečného wellness, kde o Vás bude královsky postaráno nebo odpočívejte na nádherné písečné nekonečné pláži. Dobrodruzi si užijí exkurze džunglí a sportovci tenisové kurty. Na své si zde zkrátka přijde každý.

One & Only Desaru Coast

 • Ubytování

  V nádherných apartmá si budete připadat jako ve Vašem soukromém relaxačním chrámu. Jednoduchý avšak elegantní design je zde doplněn přírodními prvky - především vodou a dřevem. Tato kombinaci působí velmi uklidňujícím a útulným dojmem. Okolní zelená příroda všemu dodává na intenzitě. Apartmá jsou dostatečně prostorná jak pro páry, tak rodiny s dětmi. Nacházejí se v deštném pralese nebo přímo u písečné pláže. V nabídce je také obrovska dvoupatrova vila, která má svůj vlastní soukromý bazén a rozprostírá se na neuvěřitelné ploše 1.500m2

 • Gastronomie

  Ve dvou hotelových restauracích hrajou hlavní roli čerstvé ingredience. Díky hotelovým organickým zahradám si šéfkuchaři mohou užívat denní příjem naprosto čerstvé zeleniny a bylinek. Restaurace Ambara se soustřeďuje především na místní kuchyni kombinovanou se středomořskou. V elegantní restauraci Hoshi si užijete lahodné sushi a asijské pochoutky od šéfkuchaře, který bude své kulinářské dovednosti prezentavat přímo před Vašimi zraky v otevřené kuchyni. Za lahodným osvěžením v podobě vytříbených alkoholických i neaĺkoholických koktejlů se vydejte do baru Ducky Monkey. V plážovém Ember clubu si pochutnáte na malých i velkých pokrmech inspirovaných asijskou kuchyní a speciálně připravovaných na grilu. Club je také velmi oblíbeným místem pro příjemné posezení ve večerních hodinách, kdy se Vám naskytne pohled na úchvatný západ slunce jako na dlani. Naopak ideální místo pro snídaně a odpolední kávu bude kavárna Essential nacházející se u jednoho z bazénů. 

 • Aktivity v resortu

  Nabídka aktivit v tomto hotelu je opravdu široká. Ať už se vydáte za odpočinkem nebo na dovolenou plnou poznávání, procházek a sportu, rozhodně si to zde užijete. Celému komplexu kralují nádherné a smysluplné bazény, které jsou jako dělané pro odpočinek na lenoškách a popíjení osvěžujícího koktejlu. Obklopeny jsou bujnou svěží vegetací, do které se můžete vydat na procházku. Při doprovodu profesionálního průvodce budete moci pozorovat divoká zvířata, poznávat exotické rostliny a odvážnější budou moci vyzkoušet stromolezectví a náhlédnou na tropický deštný prales z ptačí perspektivy. Po vydatném dnu naleznete odpočinek na nádherné písečné pláži s pozvolným vstupem do oceánu. Opravdové uvolnění a stav klidu pocítíte v úchvatných lázních, využívajících prvky tzv. Chenot Espace. Tato speciální metoda byla vyvinuta holistickými znalci ve Švýcarsku a staví na principech čínské medicíny s využitím západních technologií. Sportovní nadšence potěší možnost zahrát si golf, tenis nebo si budou moci půjčit kola a vydat se na projížďku. Nezapomíná se ale ani na nejmenší, kteří v dětském klubu naleznou spoustu zábavy.

 • poloha

  Resort se nachází na jihu ostrova, necelé dvě hodiny cesty z letiště v Singapuru.

Zaujal vás One & Only Desaru Coast?

Kontaktujte nás a my se Vám postaráme o pohádkovou dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Malajsie