Six Senses Zighy Bay

 • Omán
 • od 11 400 Kč / 2 osoby / noc

Autentické prostředí Six Senses Zighy Bay s horami na straně jedné a bílou písčitou pláží na straně druhé je neobyčejným místem pro dovolenou v Ománu. Hosté se mohou těšit na relaxaci v soukromí vil, bílou písčitou pláž i netradiční zážitky, jakými jsou vyjížďky do přírodou vytvořených fjordů, paragliding nebo večeře v Senses On The Edge s výhledy, které téměř vezmou dech. Dovolenou si v tomto luxusním eko-resortu užijí páry toužící po romantice i rodiny s dětmi, které míří za společnými zážitky.

Six Senses Zighy Bay

 • Ubytování

  Pobyt si mohou hosté užít v luxusních a relaxačních vilách z přírodního kamene a dřeva. Vily nabízí prostor pro posezení, ložnici a privátní bazén s terasou. Některé vily mají navíc k dispozici relaxační místnost pro lázeňské procedury a venkovní sprchu s parní lázní. Pro nárčonější klienty je k dispozici prostorná luxusní vila se soukromou pláží. Jejím dalším benefitem je služba komorníka, možnost snídaně přímo ve vile, 1x masáž, přístup do sauny a chladící místnosti, zdarma vybrané sportovní aktivity, dárek při odjezdu a drobné sladkosti při příjezdu.

 • Gastronomie

  Ve Spice Market mohou hosté ochutnat tradiční arabská jídla a beduínské speciality v Shua Shack. Mezinárodní kuchyně je nabídkou Summer House a úchvatné výhledy s fine dining jsou výhradní nabídkou Sense On The Edge.

  Oblíbené nápoje, čerstvé džusy i koktejly jsou hostům připraveny v Zighy Bar, zatímco milovníci vína mohou zavítat do Wine Cellar, kde se pravidelně pořádají i degustace vína.

 • Aktivity v resortu

  V resortu si můžete vybrat hned z několika výletu po okolí, vyrazit můžete na horských kolek nebo pěšky. Dalším skvělým zážitkem je také paragliding, jízda na kajaku, rybaření, plavba jachtou nebo lodí při západu slunce. Na milovníky potápění či šnorchlování čeká korálový útes plný barev a podmořského života. Po celodenních aktivitách se můžete těšit na autentické SPA, které zahrnuje místní léčivé tradice. Na protáhnutí slouží i venkovní lekce jógy. Romantický večer zpestří kino pod širým nebem, den pak můžete začít se snídaní při východu slunce. Zábava nechybí ani v dětském klubu pro děti ve věku od 4 do 10 let.

 • Poloha

  Resort leží na pláži Musandamského poloostrova přibližně 2 hodiny jízdy autem z mezinárodního letiště Dubai International Airport.

Zaujal vás Six Senses Zighy Bay?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Omán