Shangri-La´s Barr Al Jissah

 • Omán
 • od 4 000 Kč / 2 osoby / noc

Tři části tohoto 5* hotelu jsou skvělým místem pro rodiny i páry cestující za relaxací. V Al Waha je největší vyžití připraveno pro děti, proto tuto oázu zábavy doporučujeme především rodinám, kde si na své přijdou děti každého věku. V Al Bandar budou spokojeni ti, kdo cestují služebně nebo se během dovolené rádi věnují sportu na pláži i ve fitness. Párům doporučujeme ubytování v luxusním Al Husn. Děti do 16 let zde nejsou akceptovány, a tak si hosté mohou v tichosti dopřát nerušený odpočinek na pláži i u bazénu, odpolední čaj či koktejly, které jsou základním standardem při ubytování v každé kategorii pokojů v Al Husn. Kromě aktivit v samotném resortu je možné naplánovat výlet na zajímavá místa Ománu, nebo zdarma využít pravidelnou dopravu do centra Muscatu.

Shangri-La´s Barr Al Jissah

 • Gastronomie

  Delikátní pokrmy, lehké občerstvení i pizza jsou v hotelu denně připravovány z čerstvých surovin. Hosté mohou vybírat celkem až z 21 restaurací se specialitami z celého světa včetně evropské, asijské i místní kuchyně. Zmínit můžeme například restauraci marockou Shahrazad, libanonskou Fairouz, italskou Capri Court nebo „fine dining“ v Sultanah

 • Aktivity v resortu

  Resort má k dispozici tělocvičnu, moderní fitness, vyzkoušet můžete i různé druhy lekcí. Dále si můžete zahrát plážový volejbal, zúčastnit se šnorchlování s průvodcem nebo tenisového zápasu či tréninku. Nenechte si ujít výlet lodí za pozorováním delfínů, k dispozici jsou také další vodní aktivity včetně jízdy na kajaku nebo šlapadle. Pokud zatoužíte akčnějších sportech, je možné vyzkoušet vodní lyže, wake surfing, windsurfig a mnoho dalšího. 

 • Ubytování

  K ubytování v resortu hostům slouží pokoje s balkonem a výhledem do zahrad nebo na moře. K dispozici jsou i prostornjěší suity, které jsou vhodné pro rodiny, součástí suitu jsou oddělené ložnice, obývací pokoj, jídelní část a balkon s výhledem do zahrad nebo na moře. Nejluxusnější suity Al Husn mají k dispozici zdarma minibar, odpolední čaj, kanapky před večeří nebo i služby komorníka a mhoho dalšího. 

 • Poloha

  Shangri-La´s Barr Al Jissah Resort & Spa leží necelých 15 minut jízdy od města Muscat a cesta z mezinárodního letiště do hotelu zabere přibližně 35 minut.

Zaujala vás Shangri-La´s Barr Al Jissah?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Omán