Kempinski Hotel Muscat

 • Omán
 • od 5 000 Kč / 2 osoby / noc

Kempinski Hotel Muscat leží v srdci Muscatu, v moderní části Al Mouj. Tento bezkonkurenční luxusní plážový resort je ideálním místem pro relaxační dovolenou u moře, kterou mohou hosté spojit s objevováním města a přírodních i kulturních krás Ománu. Architektura i elegantní design komfortních pokojů je navržen s důrazem na detail. Tento styl se drží i v deseti vynikajících barech a restauracích, z nichž každá nabízí mimořádný kulinářský zážitek připravený týmem hvězdných kuchařů. Relaxaci si hosté mohou dopřát v rozsáhlém SPA, pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský klub nebo bowlingové centrum. Při západu slunce si se skleničkou v ruce vychutnáte pohled na Ománský záliv a nasajete energii arabského podnebí.

Kempinski Hotel Muscat

 • Gastronomie

  Resort Kempinski nabízí 4 vysoce kvalitní restaurace. V The Kitchen si hosté mohou pochutnat na levantské a evropské kuchyni a díky otevřenému prostoru se na přípravu jídel i podívat. Milovníci thajského jídla by měli určitě zamířit do restaurace Soi Soi, výraznou indickou chuť Vám nabídne restaurace Bukhara. Lehčí občerstvení s šálkem dobré kávy najdete v Café One. V resortu jsou pak další zařízení jako bary, čajovna nebo bowling a rozsáhlé zázemí poskytne příjemnou atmosféru každému z hostů.  

 • Aktivity v resortu

  Muscat je ideálním místem pro pobyt v Ománu a nabízí širokou škálu zážitků, dobrodružství i kultury. Pokud se budete chtít přiblížit k přírodě, k dispozici je mnoho výletů k objevování této oblasti. V resortu je možné využít pláž, dětský bazén a dva plavecké bazény. V hlavním bazénu si můžete užít krásný výhled na moře a ochutnat zdravé detoxikační nápoje. V přízemí resortu najdete také tenisový kurt, který je plně osvětlen i pro večerní zápasy, k dispozici jsou soukromé tréninky. Odpočinek rozhodně najdete v luxusním SPA, kde můžete relaxovat ve wellness nebo si vybrat z několika druhů masáží a rituálů pro oživení a omlazení vašeho těla. 

 • Ubytování

  K ubytování v resortu slouží pokoje a suity, které umožňují výled na resort, moře nebo zahradu. Vybrané suity mají k dispozici odělený obývací pokoj, jídelní stůl a dokonce vstup do zahrady se soukromým bazénem. 

 • Poloha

  Resort je vzdálený pouze 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Muscatu.

Zaujal vás Kempinski Hotel Muscat?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucie Matyášová
Nezávazná poptávka

Další hotely Omán