Anantara Kihavah Villas

 • Maledivy
 • od 40 500 Kč / 2 osoby / noc

Bílé nedotčené pláže a průzračná voda Indického oceánu jsou společně s luxusním prostředím resortu Anantara Kihavah dokonalým místem pro dovolenou na Maledivách. Soukromí vil a vysoký standard služeb, mezi které patří také asistence komorníka, uspokojí i náročné klienty. Gurmánské zážitky jsou denně připraveny v pěti hotelových restauracích, z nichž Sea leží pod hladinou oceánu a při každé návštěvě nabízí hostům jedinečný výhled na podmořský život. Na své si v resortu přijdou páry stejně jako rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny prostorné vily s vlastním bazénem. Tento resort aktuálně patří mezi top20 maledivských šnorchlů.

Anantara Kihavah Villas

 • Ubytování

  V resortu Anantara Kihavah můžete pro svůj pobyt vybrat z několika kategorií vil. Ve všech vilách můžete očekávat komfort a plnohodnotné sokromí, standardem je také služba komorníka a jízdní kola pro snadnější pohyb po ostrově.

  K dispozici jsou vily s privátním bazénem umístěné na pláži nebo nad vodou. Rodiny a skupiny přátel mohou využít vily a residence s větším zázemím a 2-3 ložnicemi. 

 • Stravování

  Tradiční maledivská a mezinárodní kuchyně je hlavní nabídkou restaurace Plates. Na tradiční asijská jídla můžete vyrazit do Spice nebo japonské restaurace Fire. Milovníci italských pokrmů pak rádi zavítají do Manzaru Pool Bar and Restaurant. Nevšední zážitek zajistí Sea, které je umístěné pod hladinou moře. Zde se společně s výhledem na podmořský život atolu Baa můžete těšit na gastronomický zážitek a pokrmy z ryb či plodů moře. Koktejly a řada nápojů s drobnými pochutinami je k dispozici v baru Sky.

  Další možností je naplánovat oběd či večeři podle vašich představ – Dine by design.  Užít si tak oblíbený pokrm můžete na pláži, jachtě, opuštěném ostrově nebo jiném vybraném místě.

 • Aktivity v resortu

  V Anantara Kihavah můžete objevovat tajemství noční oblohy v nadvodní observatoři, která se nachází na terase baru SKY. V zálivu Hanifaru naopak pod hladinou moře můžete pozorovant život korálového útesu a manty v jejich přirozeném, chráněném prostředí. Pro aktivní vyžití slouží nespočet aktivit na souši i ve vodě. Vyzkoušet můžete moderní fitness, thajský box a lukostřelbu nebo si odpočinout při malbě obrazu pod vedením zkušeného malíře. Samozřejmostí je dětský klub, kde personál připravuje spoustu hravých denních aktivit.

  Regeneraci tělu můžete doprát během procedur v luxusním nadvodním SPA, kde v procedurách řetězec Anantara skutečně vyniká. Pokud zatoužíte po romantice, můžete vyzkoušet soukromou plavbu jachtou při západu slunce nebo privátní romantickou večeři na pláži. 

 • Naše osobní zkušenost

  Anantara Kihavah leží v atolu Baa, proto zde budou spokojení primárně milovníci potápění a šnorchlování. K dispozici je moderní fitness umístěné v úrovni stromů a pokud zapomenete přibalit sportovní obuv, snadno si jej zde můžete zapůjčit. Pro akčnější sportovce je zde možnost vyzkoušet thajský box, lukostřelbu a další aktivity. Zcela odlišný zážitek nabízí restaurace pod hladinou moře nebo pozorování hvězd. Nabídka aktivit a zážitků nás překvapila a zaujala svou rozmanitostí, můžeme tedy říci, že se na ostrově rozhodně nudit nebudete ani při delším pobytu.

  Pro páry doporučujeme nadvodní vily s bazénem, rodiny pak mohou využít větších vil. na pláži Zábava pro děti je v resortu velmi propracovaná a nejmenší členové rodiny se zde snadno zabaví v dětském klubu . 

  Anantara patří do asijského řetězce, v restauracích proto převažují speciality z Asie. Během pobytu doporučujeme navštívit luxusní podmořskou restauraci Sea, kde je sestavené menu primárně z ryb a plodů moře a podled na život pod hladinou během dne i večera skutečně zážitek.Velmi se nám zalíbily snídaně, jejich příprava a výběr rozhodně zlepší každý začátek dne vaší dovolené na ostrově.

 • Poloha

  Anantara Kihavah leží v atolu Baa přibližně 35 minut letu hydroplánem z letiště Malé International Airport.

Zaujala vás Anantara Kihavah?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace