Taj Exotica Resort & Spa, Maldives

 • Maledivy
 • od 27 000 Kč / 2 osoby / noc

Resort na ostrově Emboodhu Finolhu Island je vzdálen pouhých 15 minut jízdy motorovým člunem z mezinárodního letiště na Male. Proto se hosté, kteří odlétají v nočních hodinách, vyhnou dlouhému čekání na letišti a transferu mohou využít po 24 hodin denně. Taj Exotica Resort & Spa Maldives je ideální pro dovolené v páru. Na bílých plážích i nad vodou naleznou hosté moderně zařízené vily a pohodlí při relaxaci zpříjemní služby přátelského personálu. Křišťálová voda přilehlé laguny poskytuje dobré podmínky pro šnorchlování, řada dalšího sportovního vyžití ve vodě i na souši je na tropickém ostrově dostupné všem aktivním hostům.

Taj Exotica

 • Gastronomie

  Evropská jídla jsou hlavní nabídkou restaurace 24 Degrees, jejíž součástí je také kulinářská Teppanyaki – Japanese Live Kitchen, kde jsou pokrmy z masa a ryb připravovány netradičním způsobem na horké desce. Restaurace Deep End je zaměřená na speciality z ryb a plodů moře, na své si však přijdou i milovníci vegetariánských jídel. Hosté si mohou naplánovat privátní pohoštění v pohodlí své vily nebo na vybraném místě ostrova.

  Bar Equator nabízí hostům širokou škálu nápojů a Pool Side Bar & Restaurant navíc také selekci pokrmů vhodných pro lehký oběd.

 • Poloha

  Maledivy jsou ostrovní stát v Indickém oceánu, který najdete na jihu Asie. 500 km jihozápadně od Indie počíná řetězec 19 atolů, které se táhnout v délce okolo 800 km severojižním směrem. 1196 ostrovů tvoří nejníže položený stát světa, kde žádné místo neleží více než 2,5 m nad hladinou.

  Celoročně teplé, tropické klima zaručuje poloha Malediv na rovníku. Severovýchodní monzun přináší sucho od prosince do března. Více srážek a silnější vítr přináší jihozápadní monzun po zbývající měsíce. Zejména od května do listopadu se často objeví prudký déšť. Srážky ovlivňuje lokalita i mikroklima každého ostrova.

  Teploty se v průběhu roku téměř nemění. Denní teploty se pohybují okolo 30°C a v noci klesají na příjemných 23°C. Konstantní zůstává také teplota vody, která je kolem 27°C.

Zaujala vás Taj Exotica?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace