Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maldives

 • Maledivy
 • od 16 000 Kč / 2 osoby / noc

Nekonečný odpočinek zažijete v pohádkovém resortu Mövenpick. Všudepřítomná průzračná voda vás bude lákat k osvěžujícímu plavání, potápění nebo k projížďce soukromou lodí. Panenské pláže jsou jako stvořené pro odpočinek. Třešničkou na dortu bude blahodárná relaxace ve wellness. Ve vašem apartmá naleznete veškeré možné pohodlí a luxus. V ničím nerušeném prostředí si budete moci užívat chvíle jenom pro sebe. Kulisou vám bude šumot moře a romantický západ slunce. Samozřejmostí je výborná gastronomie hned v několika restauracích. Pobyt v tomto resortu si užijí i ti nejnáročnější hosté.

Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maldives

 • Ubytování

  Komfortní a moderní nadvodní vily a plážová apartmá nabízejí vše, co očekáváte od luxusní dovolené. Každá kategorie ubytování má privátní bazén a nabízí dostatek soukromí pro ničím nerušenou dovolenou.

   

 • Gastronomie

  Vynikající gourmet pokrmy si budete moci užít ve třech výborných restauracích. Středobodem ostrova je restaurace ONU Marché, kde si budete moci pochutnat na delikatesách v průběhu celého dne. Užijte si zde lahodnou snídani s výhledem na moře nebo večeři doplněnou o skleničku vynikajícího kokteilu. Pokud toužíte po romanickém výhledu na zapadající slunce, povečeřte v restauraci Latitude 5.5. Pochutnáte si zde na grilovaných specialitách a širokém výběru alkoholických nápojů. V restauraci Bodumas si užijete porkmy přímo nad hladinou oceánu. Milovníci mořských plodů a ryb zde budou plesat radostí. Nabídka je opravdu široká a zahrnuje také sushi a speciality světové kuchyně. Na zákusek a vynikající kávu se vydejte do Mövenpick Coffee & Wine Lounge. V nabídce je také široká sbírka nejlepších světových vín.

   

 • Aktivity v resortu

  Dominantou ostrova je nádherný korálový útes. Můžete si zde užít nezaměnitelné chvíle a poznat dechberoucí podvodní svět. K dispozici vám bude centrum pro vodní sporty a potápění. Soukromou lodí se můžete vydat na projížďku okolí nebo můžete zvolit adrenalinovější formu - plavbu kajakem. Nezaměnitelný odpočinek si užijete na oslnivě bílých písečných plážích, kterými je celý ostrov obklopený. Pro uplné uvolnění navštivte wellness, v kterém se profesionálové postarají o regeneraci celého vašeho těla. Ranní jóga vás naladí na celý den, zatímco ta večerní příjemně uvolní k blahodárnému spánku. Resort je také vhodný pro rodinné dovolené. Ve skvělém dětském klubu si děti užijí spoustu zábavy.

 • poloha

  Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maledives se nachází na Atolu Noonu, jednom z nejméně narušených atolů na Maledivách. Cesta z mezinárodního letiště v Malé vám zabere zhruba  j45 minut hydroplánem.

Zaujal vás Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace