Ozen Reserve Bolifushi

 • Maledivy
 • od 40 000 Kč / 2 osoby / noc

Na malém ostrově, pokrytém bujnou a divokou přírodou, se skrývá exotický resort Ozen Reserve Bolifushi. Jeho pobřeží pokrývají nádherné písečné pláže a tyrkysová průzračná voda s bohatým podvodním světem. V soukromých plážových a nadvodních vilách si užijete nejkvalitnější vybavení a nejlepší servis. Design zde propojuje moderní styl s elegancí, kde lze cítit smysl pro detail. Můžete se těšit na vlastní privátní terasu s bazénem, soukromého komorníka a mnoho dalšího.

Ozen Reserve Bolifushi

 • Ubytování

  Moderní a elegantní vily budou chrámem vašeho klidu a pohody. Můžete si vybrat z krásných ostrovních vil obklopených pouze exotickou přírodou a nadvodních vil, z kterých se vám naskytně dechberoucí pohled na nekonečný oceán. Navíc se každá z vil pyšní vlastním bazénem, jízdními koly a nonstop službou privátního komorníka.

 • Gastronomie

  Vaše chuťové pohárky budou plesat radostí při návštěvě jedné z mnoha úžasných restarací. V resortu si potrpí na tom, aby každý váš kulinařský zážitek stál opravdu za to. Můžete se těšit na světovou kuchyni se španělským nádechem v restauraci Vista del mar. Exotiku přímo na pláži zažijete v restauraci Sangu beach, kde jsou servirovány marocké, tuniské a lybanonské pokrmy. Za michelinskou kuchyní se vydejte do restarace Origine, kde na vás budou čekat úžasné pokrmy obohacené o nejlepší světová vína. V krásných zahradních altánech, při poslechu šumění oceánu, si užijete lahodné indické pokrmy v restauraci Tradition Saffron. A v neposlední řadě je tu bar Ozar, kde naleznete ve večerních hodinách zábavu a výborné koktejly a v průběhu dne si zde užijete výběrovou kávu nebo šťávy z čerstvého exotického ovoce.

 • Aktivity v resortu

  Pohádková atmosféra vás bude obklopovat po celou dobu vaší dovolené. Jen co opustíte luxus vaší vily, pocítíte divokou okolní přírodu a příjemný mořský vánek přicházející z nádherné pláže. Vaše dny se ponesou v duchu klidu a relaxace. V příjemných lázních se o vás postarají profesionální maséři, kteří budou hýčkat celé vaše tělo. Pokud však zatoužíte po zážitcích, můžete se vydat prozkout omamný podvodní svět, který se ukrývá v okolních korálových útesech. Lodí se můžete vydat na prohlídku okolních ostrovů a nebo se vraťte zpátky do dětských let na ekologickém kluzišti, které je jediné svého druhu na celých Maledivách. Pokud na dovolenou vyrazíte i s dětmi, užijí si nezaměnitelné chvíle v dětském klubu, kde naleznou spoustu her, dětský bazén a mnoho dalšího.

 • poloha

  Resort se nachází v souostroví South Male Atoll a z mezinárodního letiště Velana se do něj dopravíte soukromým luxusním katamaránem během 20 minut.

Zaujal vás Ozen Reserve Bolifushi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace