Soneva Secret

 • Maledivy
 • od 214 900 Kč / 2 osoby / noc

Debutový resort Soneva Secret 2024, který se nachází v třpytivém Dhipparufushi na maledivském atolu Haa Dhaalu, představuje novou vlnu vzácné, individuální pohostinnosti. Třicet let vytvářený koncept Soneva, který se stal předlohou pro hotel Soneva Secret. Vytváří každý pobyt na základě vysoce intuitivních služeb, vzácné zážitků a výjimečných kulinářských cest. S pouhými 14 rozsáhlými vilami, které se nacházejí na odlehlém ostrově, nabízí maximální soukromí a pohodlí, v ústraní, kde se rozprostírá krása přírody.

Soneva Secret

 • Ubytování

  Prozkoumejte 14 vil na vodě a na ostrově, včetně tajných úkrytů přístupných pouze lodí a první plovoucí vily na Maledivách. Každý pobyt je přizpůsoben vašim osobním potřebám, aby vám zajistil nezapomenutelný útěk do přírody, který je umocněn příkladnými standardy služeb vašeho tříčlenného týmu - Barefoot Guardian pro nepřetržitý komornický servis, Barefoot Assistant a specializovaný šéfkuchař. Vily Soneva Secret jsou navrženy tak, aby nabízely výjimečnou úroveň soukromí, pohodlí a klid a jsou vybaveny řadou služeb a vybavení, které zahrnují: přímý přístup na pláž nebo k oceánu s lehátky a slunečníky, terapeutické místnosti, soukromé bazény a zakřivené tobogány, hlavní ložnice se zatahovacími střechami, koupelny pod širým nebem se zapuštěnými, přilehlé ložnice v každé vile, ideální pro děti, jídelny ve vile a na pláži, studijní stůl s výhledem na oceán, plně vybavené posilovny. Dále také minibary s ledničkami Smeg a kávou Nespresso a kuchyňkami a chladničkami na víno přímo ve vile.Televizní salonky s velkými lehátky, chytrými televizory a zvukem Bose systémy. 

 • Gastronomie

  Každý ze 14 šéfkuchařů resortu pochází z jiné země a přináší výjimečné znalosti místní kuchyně, včetně japonské, thajské, vietnamské, maledivské, italské, indonéské, francouzské, jihoamerické, srílanské, čínské, blízkovýchodní, korejské, indické a severské. Každá vila má svého kuchaře a vy si tak můžete vychutnat nejlepší autentická jídla ve svém soukromém ráji. Menu v Soneva secret jsou sestavována zcela na míru a odrážejí skutečnou kulinářskou fantazii. Vychutnejte si nově pojaté klasické pokrmy, oblíbené fusion a nová kulinářská mistrovská díla, protože váš šéfkuchař přizpůsobí každý pokrm vašim preferencím za použití pečlivě vybraných surovin a vytříbených technik.

 • Aktivity v resortu a jeho okolí

  Soneva Soul je transformační wellness koncept, který spojuje tisíce let staré léčitelské moudrosti s nejnovějšími vědeckými poznatky a inovacemi. Každé ošetření, rituál nebo terapie jsou založeny na výsledcích, které jsou zaměřeny na vaše individuální potřeby, od odpočinku, zotavení a regenerace až po detoxikaci, pohyb a optimalizaci zdraví. Každé wellness centrum Soneva Soul je vybudováno v dokonalé harmonii se svým dechberoucím okolím a povýší váš wellness zážitek daleko za hranice hýčkání nebo tradičních lázeňských terapií. Vydejte se na cestu napříč Mléčnou dráhou v nejmodernější observatoři Soneva Secret 2024 inspirované Bondem. Observatoř Out of This World je vybavena výkonným teleskopem a nabízí výhled na nádherné galaxie a možnost dozvědět se něco o vesmíru. Připojte se k nám při pátrání po záhadných, půvabných, zvídavých a charismatických mantách a želvách ve vodách atolu Haa Dhaalu. Plavte a šnorchlujte v různých zátokách kolem ostrova, které jsou domovem majestátních mant a želv. K prozkoumání je několik lokalit, takže trasy se mohou lišit.

 • Poloha

  Soneva Secret je jediným letoviskem na atolu Haa Dhaalu a je na odlehlém ostrově Dhipparufushi na nejzápadnějším cípu atolu Malediv. K hotelu Soneva Secret 2024 se dostanete malebnou cestou přes 75minutového letu hydroplánem z mezinárodního letiště Velana v Malé, nebo 40minutovým letem hydroplánem z letiště Soneva Fushi na ostrově Baa Atol, 30 minut letu hydroplánem ze Soneva Jani na atolu Baa Baa, 30 minut letu hydroplánem ze Soneva Jani na atolu Noonu. Atolu, nebo klidnou celodenní plavbu z obou atolů Soneva Fushi a Nuonu. Soneva Jani na palubě lodi Soneva in Aqua. Hosté mohou také letět přímo na letiště Kulhudhuffushi v atolu Haa Dhaalu a využít dopravu hodinovou plavbu rychlým člunem do letoviska.

   

Zaujala Vás Soneva Secret?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace