Kandima Maldives

 • Maledivy
 • od 11 000 Kč / 2 osoby / noc

Kandima Maldives je perfektní resort pro všechny milovníky pláží i aktivní dovolené. 3 km velký ostrov nabízí zákoutí pro každý druh relaxace, ať už na Maledivy cestujete v páru, s rodinou nebo přáteli. Pro gurmány nechybí široká škála restaurací, kde jsou připraveny nejen skvělé pokrmy, ale i hudba k tanci nebo koktejl při západu slunce. Pobyt zpříjemní moderně zařízené pokoje a vilky, milovníci plavání pak ocení jeden z největších bazénů v destinaci.

Kandima Maldives

 • Ubytování

  Kandima nabízí ubytování v pokojích s balkonem v přízemí nebo prvním patře, které se nachází na pláži. K dispozici jsou také plážové vily se soukromou jacuzzi nebo privátním bazénem. Další variantou jsou nadvodní vily s terasou, jacuzzi nebo privátním bazénem. 

 • Gastronomie

  Resort nabízí hostům možnost stravování formou snídaně, polopenze, plné penze a all inclusive až v 5 restauracích. Flavour a Zest nabízí formou bufetových stolů snídaně, obědy a večeře s pokrmy z celého světa. Středomořské speciality, tapas, steaky a pizzu si mohou hosté vychutnat v plážové restauraci Azure. Milovníci pochoutek z grilu by určitě rádi zavítají do stylové restaurace Smoked. Asijská kuchyně a koktejlový bar jsou připraveny v Sea Dragon and Forbidden Bar, kam je vstup povolen pouze dospělým.

  Osvěžující nápoje všech druhů a drobné pochutiny nabízí plážové bary Beach Club a Breeze Pool Bar, kde večerní atmosféru zpestřuje DJ nebo místní kapela. Káva s lahodnými dezerty je k výběru v Aroma a drobné pochutiny nebo lahev vína mohou hosté zakoupit v obchůdku Deli.

 • Aktivity v resortu

  V resortu Kandima Maldives se rozhodně nudit nebudete. Ostrov nabízí skvělé zázemí s pestrou nabídkou sportovních aktivit, SPA a velkého dětského klubu. K dispozici je pavilion pro růzdné druhy jógy, moderní fitness s bazénem pro plavání proti proudu, kola i vodní sporty.

 • Osobní zkušenost

  Kandima Maldives nás jako poměrně nový resort velmi mile překapila. Leží na 3 km velkém ostrově s téměř stejně dlouhou pláží a bujnými, udržovanými zahradami, prostředí je tedy naprosto idylické. Pochválit můžeme přátelský, ochotný personál a gastrnomoii. Dokonce jídla v hlavní bufetové restauraci jsou výborná a k dispozici jsou k snídani, obědu i večeři nealkoholické nápoje zdarma (voda, limonády, čaj a káva). Ceny v resortu jsou ve srovnání s jinými místy na Maledivách poměrně příznivé, využít je však možné i all inclusive.

  Resort má jeden z největších dětských klubů, děti se zde tedy skvěle zabaví, a bohaté je i sportovní vyžití. Možnost šnorchlování se naskýtá u plovoucí platformy, kam resort několikrát denně s hosty zajede lodí.

  Pokoje základní kategorie jsou dobrou variantou z důvodu příznivé ceny, mají však balkon i vlastní vstup na pláž. Během pobytu se nám nejvíce zalíbily plážové vily, které poskytují plnohodnotné soukromí, snadno a komfortně navíc ubytují i čtyřčlennou rodinu. 

 • Poloha

  Kandima Maldives leží v atolu Dhaalu přibližně 30 minut letu z Male. Transfer je možné naplánovat hydroplánem, nebo místní linkou v kombinaci s rychločlunem.

Zaujala vás Kandima Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace