Xanadu Villas & Retreat

 • Zanzibar
 • od 18 500 Kč / 2 osoby / noc

Uprostřed svěžího tropického lesa Zanzibaru, přímo u pláže s průzračným mořem a bělostným pískem, naleznete úchvatný komplex osmi luxusních vil, nesoucí název Xanadu. Netradiční design kombinující oblé křivky s přírodními materiály a divokým okolním lesem, poskytuje jedinečné prostředí, které je příjemné nejen na oko, ale i na duši. Těšit se můžete na naprosté soukromí téměř opuštěného území, nabízející však dostatek potěšení v podobě gourmet restaurace, vodních sportovních aktivit nebo wellnes centra. Pro naprosté pohodlí vám bude v průběhu celého pobytu k dispozici soukromí komorník, který se postará téměř o jakékoliv přání. Xanadu je zkrátka jako stvořené pro nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace a hlubokých prožitků.

Xanadu Villas & Retreat

 • Ubytování

  Pobyt zde si budete moci užít v osmi vilách. Liší od sebe především svou velikostí a umístěním. Ideální pro rodiny nebo páry jsou dvouložnicové vily umístěné v zahradách. Největší vila Mawigu se rozprostírá na 120m2 a má okouzlující výhled na oceán. Všechny vily nabízejí vlastní soukromý bazén, opravdu krásný příjemný design a kvalitní vybavení využívající především přírodní materiály.

 • Gastronomie

  Srdcem celého resortu je stylová restaurace spojená s barem. V obklopení svěží přírody a s uklidňujícím výhledem na bazén si zde pochutnáte na vynikajících pokrmech. Tým vybraných místních a světových kuchařů zde připravuje pokrmy inspirované tradiční zanzibarskou kuchyní. Navíc je doplňují o svůj um získaný ve vyhlašených světových restaurací. Zakládají si na čerstvých lokálních surovinách, které zaručují opravdovou kvalitu a vynikající chuť pokrmů. Zároveň můžete kuchařům sdělit svoje přání či speciální diety a oni se postarají o speciální nabídku určenou na míru přímo pro vás.

 • Aktivity v resortu

  Dny v Xanadu si užijete od východu až do západu slunce. Hned z rána si budete moci dopřát snídaní ve vaší vile při východu slunce. Následně se osvěžíte ve svém privátním bazénu, načež může pokračovat relaxace na pláži. Sportovní nadšence potěší možnost vypůjčení řady vondího sportovního vybavení. V okolí resortu naleznte také řadu krásných přírodních scenérii, kam se budete moci vydat na procházku. PO té si budetemoci dopřát momenty blahodárné relaxace v krásném wellness centru.

 • poloha

  Xanadu villas se nacházejí na jihovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar. Cesta z letiště automobilem zabere zhruba hodinu a půl jízdy.

Zaujal vás Xanadu Villas & Retreat?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Zanzibar

Podobné destinace