White Sand Luxury Villas & Spa

 • Zanzibar
 • od 10 500 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní butikový resort na východním pobřeží Zanzibaru si zamilují všichni cestovatelé, kteří míří za dovolenou u moře a ničím nerušeným exotickým odpočinkem. Na panenské pláži a v krásném přírodním prostředí se můžete těšit pobyt v prostorných vilách s privátním bazénem i relaxaci v jedinečném SPA. White Sand Luxury Villas & Spa patří do skupiny resortů Relais & Chateaux, zaručená je tak nadstandardní úroveň služeb i výtečná gastronomie. Místní i světové speciality v resortu nabízí dvě restaurace, sklenku šampaňského nebo oblíbený koktejl si pak můžete vychutnat v baru u bazénu nebo na pláži. Pokud zatoužíte po aktivitách, určitě si vyberete z mnoha vodních sportů, výletů po okolí nebo můžete zkrátka jen obdivovat podmořský svět, který je plný pestrého života.

White Sand Luxury Villas & Spa

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v prostorných vilách se soukromou terasou a bazénem. Pro náročnější klienty, početnější rodinu či skupinku přátel je k dispozici prezidentská vila, která nabízí privátní jacuzzi, bazén se zahradou a až 5 ložnic. Ubytovat se můžete i v samostatných pokojích. Ty se nachází ve vilách nebo v prezidentském apartmá, některé pokoje mají k dispozici i privátní jacuzzi nebo sdílený bazén. 

 • Gastronomie

  Ve White Sand Luxury & Spa resortu jsou připraveny skutečně kulinářské speciality převážně díky tomu, že kuchaři používají ve své kuchyni především organické suroviny a ty nejčerstvější mořské plody.

  Snídani, oběd a večeři si můžete vychutnat v hlavní restauraci Doors To Zanzibar, kde si zaručeně vyberete z nabídky pestrého menu á-la-carte. Na čerstvé mořské plody nebo grilované maso si zajděte do Beach Restaurant, která je otevřená pouze během dne.

  Beach Bar nabízí různé druhy koktejlů, osvěžujících nápojů i drobné pochutiny. U hlavní restaurace se nachází Lounge Bar. Zde se můžete těšit na příjemné posezení, kávu i koktejly.

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí širokou škálu denních výletů včetně prozkoumání divokých zvířat a života v Tanzánii, objevování podmořského života nebo plavby lodí. K dispozici je velká nabídka vodních aktivit jako je windsurfing, kite, jízda na kajaku a mnoho dalších. Zaručený odpočinek s procedurami blahodárně působícími na tělo i duši pak najdete v luxusním SPA. 

 • Poloha

  Resort se nachází přibližně 90 minut autem od mezinárodního letiště Zanzibar.

Zaujal vás White Sand Luxury Villas & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Zanzibar

Podobné destinace