Kasbah Tamadot Asni

 • Maroko
 • od 14 500 Kč / 2 osoby / noc

V kopcích kouzelného pohoří Atlas naleznete oázu klidu v podobě hotelu Kasbah Tamadot. Poklidná okolní krajina a horský vzduch se zaručí o mírumilovný zážitek, z kterého budete ještě po dlouhé měsíce čerpat energii. Celý komplex je zařízený v duchu marockých horských sídel a zapůsobí na vás tak omamně, že se vám nebude chtít odcházet. Ubytování si můžete zvolit v krásných apartmá nebo v romantických berberských stanech. V průběhu dne můžete využít místní tenisový kurt nebo se vydat na naplňující procházku po okolních kopcích. V závěru dne si budete moci odpočinout v hotelových lázní a následně si pochutnáte na vynikající večeři v hotelové restauraci.

Kasbah Tamadot Asni

 • Gastronomie

  Hned z kraje dne si pochutnáte na vynikající snídani na čerstvém horském vzduchu. Příjemná terasa vám nabídne výhled na okolní krajinu jako na dlani. To je ten spravný začátek dne. Na obědě si pochutnáte u bazénu, kde naleznete pohodlné posezení ve stínu od denního horkého slunce. Večeře jsou podávany v hotelové restauraci. Obkloupeni kouzelným maurským vybavením si vychutnáte lahodná jídla také na střešní terase. Marocká kuchyně je plná barev a vůní. Můžete se spolehnout na intenzivní zážitek, který rozhodně potěší vaše chuťové pohárky. V závěru dne si budete moci také užít nezaměnitelné chvíle klidu u vodní dýmky nebo s lahodným koktejlem v ruce. 

 • Aktivity v resortu

  Umístění hotelu je idální pro výšlapy do okolních hor. Můžete se těšit na krásná panoramata a uklidňující přírodu. Jedinečným zážitkem pro vás bude návštěva barberské vesnice, kde si budete moci vyzkoušt tradiční přípravu jídla, chleba a čaje. Po celodenním výletu si budete moci užívat odpočinek v příjemném hotelovém wellness. K potěšení budete moci využít ozdravné a kosmetické procedury určené jak pro ženy, tak muže. Všechny sportovní nadšence potěší možnost zahrát si na soukromých tenisových kurtech, navštívit posilovnu nebo si zahrát golf. K uklidnění mysli a protáhnutí těla poslouží dopolední jóga. Hotel také nabízí možnost zažít autentické kurzy vaření, projížďku na oslech, venkovní kino a mnoho dalšího. Nudit se zde rozhodně nebudete.

 • Ubytování

  Svůj pobyt můžete strávit v luxusních pokojích, apartmá nebo v autetnických berberských stanech. Všechny z nich se mohou pyšnit autentických designem inspirovaným maurskou kulturou. Některé z nich mají vlasntí bazén a terasu.

 • poloha

  Kasbah Tamadot se nachází v kopcích pohoří Atlas, 43 km od města Marrákeš. Cesta z letiště v Marákeši vám zabere zhruba 45 minut automobilem.

Zaujal vás Kasbah Tamadot Asni?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko