Selman Marrakech

 • Maroko
 • od 12 000 Kč / 2 osoby / noc

Přesto, že Selman Marrakech leží pouze 15 minut vzdálený od centra města, máte pocit, že jste v jiném světě daleko od shonu. Hotel je zasazen v 15 ti akrech květinové zahrady s výhledem na pohoří Atlas a je domovem čistokrevných arabských koní. Hvězdný design hotelu je plný složitých tradičních vzorů, plyšového fialového sametu, nízko visících třpytivých lustrů, starožitností a vzorovaných dlaždic. Tyto nádherné detaily Vás nutí pořizovat snímky s každým procházením hotelu. Nejkrásnějším místem je venkovní nádvoří, které je tak mimořádně klidné i přesto, že jde o veřejný prostor hotelu, že máte zvláštní pocit a cítíte téměř směšné nutkání šeptat.

Selman Marrakech

 • Gastronomie

  Restaurace a bary speciálně navrženy architektem Jacquesem Garciou kombinují eleganci tvarů, jemnost světla, barevné množství látek a podtrhují rozmanité a výrazné chutě marocké kuchyně. Autentickou a bohatou chuť marocké kuchyně si můžete dopřát v ála carte restauraci Assyl, která ctí tradice a jídlo dostanete krásně naservírované v restauraci disponující pravými osmanskými koberci a dalšími originálními detaily, které jsou velmi vzácnou sbírkou majitele. Gastronomický zážitek v podobě francouzské kuchyně Vás čeká v útulné restauraci Le Selman, pro milovníky lehčí středozemní kuchyně v horkých letních dnech je v zahradách umístěna restaurace Le Pavillon, kde můžete u jídla sledovat arabské plnokrevníky a v průběhu dne si při relaxaci u bazénu můžete na lehký salát nebo koktejl odskočit do restaurace Pool. Na večerní posezení je tím pravým barokní Selman Bar, kde Vás čeká sushi, tapas a dokonalé koktejly podtrženy příjemnou hudbou od DJ, která dodá tu pravou atmosféru. Jako speciální den pro své hosty pořádá hotel každou neděli brunch, kde je široký výběr bufetu, při kterém se koná prohlídka koní. 

   
 • Aktivity v resortu

  Unikátnost resortu tkví v jeho stájích, ve kterých jsou plnokrevníci, kteří vyhrávají mezinárodní soutěže a hosté tak mohou spatřit nejkrásnější koně v Maroku.  Projížďku můžou tak zažít i ti nejmenší, pro které je dál v hotelu dětský klub, kde se např. pořádají hodiny vaření. V horkých dnech je možnost využívat venkovního hotelového bazénu a pro milovníky golfu je v blízkosti několik exkluzivních hřišť, hned vedle hotelu leží The Tony Jacklin Marrakech. Po celém dni na hřišti si hosté můžou dopřát Hammam a jiné tradiční SPA procedury nebo poslední zbytky energie vyčerpat v místním fitness centru.

 • Ubytování

  Hotel disponuje luxusně zařízenými 50ti pokoji, 5ti suity a 5ti vilami - pokoje jsou v odlišných barvách, všechny zaměřeny na detail a nabízející teplo domova. Ze všech typů pokojů skýtá pohled do zahrad nebo na bazén, pokoje jsou prostorné a tradiční marocký styl spojený s luxusem zaručuje spokojenost každého hosta.  

 • poloha

  Hotel je vzdálený 10 min jízdou autem z letiště a 15 min od centra města. Je umístěn v blízkosti golfových hřišt a vyhlíží na známé pohoří Atlas.

Zaujal vás Selman Marrakech?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko