Fairmont Royal Palm Marrakech

 • Maroko
 • od 7 500 Kč / 2 osoby / noc

Fairmont Royal Palm je oázou odpočinku ležící na okraji Marrakéše. Díky svému umístění v klidné lokalitě se budete moci spolehnout na naprosté soukromí a ničím nerušený pobyt. Nejvyšší standard hotelových pokojů, apartmá a vil potěší i nejnáročnější hosty. O vaše tělo se postarají v okouzlujících hotelových lázních, chuťové pohárky budou plesat radostí po návštěvě jedné ze čtyř restaurací a zaručenou zábavu zažijete na hotelovém golfovém hřišti nebo na tenisovém kurtu. K nekonečnému potěšení vám budou dělat kulisu nádherné zasněžené vrcholy pohoří Atlas zpovzdálí.

Fairmont Royal Palm Marrakech

 • Gastronomie

  Skvělý začátek dne s lahodnou snídaní si budete moci užít přímo ve vašem apartmá. Na okouzlujícícm balkóně, terase nebo v posteli si budete moci pochutnat na výborné kávě a skvělém marockém pečivu. V odpoledních hodinách se vydajte za pravými marockými pochoutkami do restarace Al Aïn. Omamná vůně lahodných pokrmů a nádherný výhled na pohoří Atlas vás zcela jistě očarují. V průběhu odpoledne na golfovém hřišti si budete moci pochutnat na vynikajících gourmet pokrmech v restauraci Le Sabra. Příjemný bazén a palmy vám budou dělat kulisu při obědu v restauraci L'Olivier. Zatímco restarace La Caravene bude ideálním místem pro závěr vašeho dne. Okouzlující výhled na zapadajícíc slunce odrážejícíc se v bazénu bude doplňovat lahodné gourmet menu doplněné o výběr nejlepších světových vín.

 • Aktivity v resortu

  Pravou kulturu nezaměnitelných tureckých lází zažijete v okouzlujícím hotelovém wellness. Čeká na vás nekonečný odpočinek v parních lázních, krásném krytém bazénu a při blahodárných masážích. V hotelu myslí ale také na všechny sportovní nadšence. Příjemné golfové hřiště, od amerického architekta Cabella B. Robinsona, je ideálním místem pro strávení vašeho odpoledne. Kulisu vám bude dělat nádherný výhled na pohoří Atlas a poklidné okolí. Všechny nadšence tenisu potěší tenisový kurt, na kterém si budou moci zahrát i v nočních hodinách. V horkých letních dnech je velkým lákadlem prostorný venkovní bazén, v kterém si užijí spoustu zábavy i ti nejmenší. Pro děti je zde také připravený skvělý dětský klub, z kterého si odnesou nezapomenutelné zážitky. Součást hotelu je také farma, v ktere se budete kromě nádherných olivových a ovocných stromů moci kochat také zvířaty, které zde žijí. Děti zcela jistě potěší pozorování koní, oslů nebo želv.

 • Ubytování

  Prostorné pokoje a apartmá si vás získají především svým krásným výhledem do zahrad hotelu a na pohoří Atlas. Jejich kvalitní a komfortní vybavení je doplněno o tradiční marocké doplňky. Můžete se těšit na dostatek pohodlí s nádechem maurské kutury. Opravdové soukromí a luxus pocítíte v ikonických vilách. Nabízejí dostatek prostoru pro rodinné dovolené. Jejich dominantou je krásný bazén.

 • poloha

  Hotel Fairmont Royal Palm je vzdálených zhruba pů hodiny cesty osobním automobilem od centra Marrákeše a mezinárodního letiště v Marrákeši.

Zaujal vás Fairmont Royal Palm Marrakech?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko