Mandarin Oriental Marrakech

 • Maroko
 • od 19 000 Kč / 2 osoby / noc

Nedaleko centra Marrakéše naleznete úchvatný hotel Mandarin Oriental. Na dvaceti hektarovém pozemku se rozprostírá 54 kouzelných vil. Tradiční marocký styl se zde elegantně snoubí s moderním designem. Výsledný dojem vám vyrazí dech. Kromě objevování města a odpočinku ve své vile si budete také moci užít blahodárné procedury v pokojných lázních. V této oáze klidu si budete připadat jako byste se znovu narodili. O vaše chuťové pohárky bude postaráno hned v několika restauracích a barech. Své pokrmy si vychutnáte v poklidu krásné zahrady plné olivovníků a voňavých květin.

Mandarin Oriental

 • Gastronomie

  Všichni milovníci dobrého jídla se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek ve třech hotelových restauracích. Pokrmy plné barev a chutí si užijete v restauraci Shirvan Cafe Matisse.  Restaurace důvtipně poukazuje na magická díla francouzského malíře Henriho Matisse, která svou barevností inspirovala místního šéfkuchaře. Restauraci Ling Ling odkazuje na japonský koncept barů zvaných Izakaya. Budete si zde moci pochutnat na vynikajících pokrmech doplněných o osvěžující koktejly. Na čertsvém vzduchu si užijete pokrmy v restauraci Pool Garden. Na oběd či večeři si budete moci dopřát vynikající pokrmy z mořkých plodů a ryb a středomořskou kuchyni. Jídla jsou zde přizpůsobena i pro děti, kteří zde jistě naleznou svá oblíbená jídla. Pro příjemnou konverzaci a  večerní posezení s přáteli bude pravé místo Shirva Cafe Matisse Bar. Místní barmani vědí, jaký kotejl vás nejvíce zahřeje u srdce.

 • Aktivity v resortu

  Vydejte se na prohlídku Marrakéše na kolech. Můžete si je vypůjčit přímo v hotelu a užít si tak prohlídku města z nové perspektivy. Po vašem návratu jistě oceníte uvolňující procedury v hotelových lázních. V této oáze klidu pocítíte pravou maurskou atmosféru. Design byl inspirovaný andaluskými katedrálami a poskytne vám tak nezaměnitelný zážitek exotické relaxace. Sportovní nadšence potěší skvěle vybavená posilovna nebo ranní hodiny jógy. Nedaleko hotelu se také nachází oblíbené golfové hřiště, na kterém můžete strávit příjemné odpoledne, zatímco si vaše děti užijí spoustu zábavy v dětské klubu. Budou si zde moci vyzkoušet hodiny vaření, různé dílničky a nebo se vydají na prohlídku zvířat v hotelové farmě.

 • Ubytování

  Nádherné vily jsou stylizované do typických marockých obydlí, tzv. riád. V jejich srdci se nachází bazén s vířivkou a s příjemným posezením. Venkovní kuchyně zaručuje dostatek pohodlí a prostoru. Posezení u bazénu vám přinese nezamenitelné chvíle při pozorování noční oblohy plné hvězd a poslechu praskajícího ohně v krbu. Všechny vily poskytují naprosté soukromí a největší komfort.

 • poloha

  Mandarin Oriental se nachází nedaleko centra Marrakéše. Do krásné městské částí Medina se dostanete během 10 minut automobilem. Mezinárodní letiště v Marrakéši (RAK) je vzdálené 10 kilometrů.

Zaujal vás Mandarin Oriental?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko