Amanjena Marrakesh

 • Maroko
 • od 20 000 Kč / 2 osoby / noc

Na okraji Marrakéše naleznete úchvatný hotel Amanjena nabízející opravdu luxusní ubytování ve 40 soukromých riádech. Svým umístěním je naprosto ideální pro dovolenou v poklidu, avšak v blízkosti Marrakéše. Nedaleko hotelu se rozprostírají dvě golfová hřiště, tenisové kurty se nacházejí přímo v areálu hotelu, společně s nádherným wellness. Designer a architekt Ed Tuttle zcela splnil doslovný význam názvu hotelu a vytvořil zde opravdový "mírumilovný ráj", který má vznešený vzhled maurských paláců. Gourmet pokrmy marocké, ale také světové kuchyně, okusíte ve třech stylových restauracích. Jejich uklidňující symetrie na Vás bude působit zcela omamně a podpoří tak jedinečný kulinářský zážitek.

Amanjena Marrakesh

 • Gastronomie

  Hned z kraje dne se zaradují vaše chuťové pohárky při pozření lahodných snídaní kombinujících nejkvalitnější organické a bio ingredience. Podávají se v hlavní restauraci, v které jsou v průběhu dne podáván gourmet pokrmy. Na výběr je ze dvou menu - italského a marockého. Restaurace je umístěna v malebném riádu s fontánou v jeho středu. Ve večerních hodinách si zde také budete moci poslechnout doprovod živé marocké hudby. Za lehkými japonskými pokrmy se vydejte doo restaurace Nama a svěžími čerstvými salátu do restaurace Pool Terrace, umístěné u jedoho z bazénů. Lahodnou chuť míchaných nápojů těmi nelepšími barmany si užijet ve stylovém elegantním baru.

 • Aktivity v resortu

  Poklidná hladina bazénů odrážejících symetrii okolních budov, vás bude doprovázet v průběhu celého vašeho pobytu. Spirituální atmosféra Vás zavede až do krásných lázních, kde se vyškolený tým postará o regeneraci celého vašeho těla a mysli. Jsou zde využíváný přírodní kosmetické prostředky vytvořené přímo pro hotel. Po blahodárném odpočinku bude vaše tělo přípraveno vyrazit na výlet do centra Marrakéše, na vycházku do hor nebo na tenisové utkání. Hotel se navíc rozprostírá přímo mezi dvěmi oblíbenými golfovými hřišti, to jsou Amelkis golf club a Royal golf clubem. Nedaleko také naleznete hřistě Al Madeen.

 • Ubytování

  Úchvatné pavilony jsou připodobňovány byzanským chrámům. Luxusní nábytek s kombinací symetrické architektury vám dá pocit, že jste se ocitli v sídle sultánů. Jsou vystaveny ve stylu riád a některé z nich mají prostorný privátní bazén nebo fontánu na vnitřní terase. Plocha pavilonů navíc začíná na skvělých 175m2, což zaručuje dostatek prostoru a soukromí i při pobytu rodin s dětmi.

 • poloha

  Hotel je vzdálený necelých 30 minut cesty osobním automobilem z letiště v Marrakéši. Centrum města je poté pouhých 10 minut cesty automobilem.

Zaujal vás Amanjena Marrakesh?

Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku na míru.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko