Heure Bleue Palais - Relais & Châteaux

 • Maroko
 • od 3 300 Kč / 2 osoby / noc

V srdci přístavního města As-Sawíra naleznete luxusní hotel Heure Bleue Palais. Jeho dominantou je prostorná střešní terasa s vyhřívaným venkovním bazénem a okouzlujícím panoramatickým výhledem na celé okolí. Pláž se nachází pouhých pár minut chůze, stejně jako centrum historického města. Vnitřní prostory hotelu vás okouzlí svým tradičním marockým designem. Budete si zde moci užít naprosté soukromí a komfort v doprovodu skvělé pohostinnosti místních. Vaše chuťové pohárky potěší návštěva jedné z restaurací, v kterých si pochutnáte na pokrmech inspirovaných místní a francouzskou kuchyní.

Heure Bleue Palais

 • Gastronomie

  Svůj den zahájíte lahodnou snídaní v nádherném prostředí vnitřního náměstíčka plného exotických květin. Budete si moci pochutnat na tradičním marockém pečivu, exotickém ovoci, lahodné kávě a mnohým dalším. Příjemnou orientální atmosférou budete uvítáni v restauraci Salon Oriental. Nezaměnitelná chuť marocké kuchyně zde hraje hlavní roli. V restauraci Terrace Grill si užijete večeři přímo z grilu. Restaurace je umístěna na střešní terase a nabízí nezaměnitelný zážitek z lahodných pokrmů v doprovodu panoramatického výhledu na historické měto a Atlatský oceán. Za malým pokrmem se vydejte do restaurace Kemia. Tato restaurace nabízí vynikající tapasy, které jsou doplněny nejrůznějšími koktejly a širokou nabídkou vín.

 • Aktivity v resortu

  Umístění hotelu je zkrátka ideální pro zkoumání okolního města. Můžete navštívit řadu galerií, vydat se na nedalekou pláž, která je útočištěm surfařů nebo se jen tak procházet kouzelnými historickými ulicemi. V hotelových prostorech naleznete krásné lázně, které nabízejí řadu blahodárných procedur. Nekonečný odpočinek pocítíte při uvolňujících masážích nebo při relaxaci v tradičních lázních hammam. Okouzlující západ slunce si užijete na střešní terase, kde je umístěný prostorný vyhřívaný bazén. Terasa je také ideálním místem pro posezení s přáteli u skleničky lahodného vína nebo koktejlu.

 • Ubytování

  V útulných pokojích a apartmá na vás bude čekat komfortní vybavení a nejpříjemnější materály. Všechny jsou umístění kolem vnitřního nádvoří a poskytují tak ničím nerušené soukromí.

 • poloha

  Hotel je vzdálený zhruba 20 minut jízdy osobním automobilem z letiště Essaouira Mogador Airport.

Zaujal vás Heure Bleue Palais?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko