The Oberoi Marrakech

 • Maroko
 • od 15 000 Kč / 2 osoby / noc

Vydejte se prozkoumat kouzlo marocké architektury a gastronomie do jednoho z nejoblíbenějších a nejluxusnějších hotelů The Oberoi. Svým vzhledem se podobá exotickým palácům marockých sultánů. Nachází se na okraji Marrákeše a je obklopen okouzlujícími zahradami, které vám dodají pocit ráje na zemi. Design je vyvážený do posledního detailu a podtrhuje tak jedinečnou marockou kulturu. Pro opravdovou relaxaci poslouží nezaměnitelné wellness, po jehož návštěvě si budete připadat jako znovuzrození. Vaše chuťové pohárky nezůstanou ochuzeny. Věřte, že v hotelové restauraci si pochutná úplně každý. O to více, když vám kulisou budou nádherná zahrada a monumentální hory pohoří Atlas v pozadí.

The Oberoi

 • Gastronomie

  Všechny požitkáře potěší výběr z jídel v několika hotelových restauracích. Můžete se těšit na tradiční marockou kuchyni, která vás zcela očaruje svým nezaměnitelným kořením a speciální chutí. Pravý gourmet zážitek okusíte v restauraci Siniman. Jídla zde jsou připravována z ekologických surovin pěstvaných přímo na zahradě hotelu. Restaurace Tamimt nabízí kromě lahodných pokrmů neodolatelný výhled na hotelové zahrady a majestátní pohoří Atlas v pozadí. Za zdravým a lehkým jídlem vyražte do restaurace Azur, kde vám bude kulisu dělat poklidná zahrada a krásný bazén. Ideálním místem pro večeři je restaurace Vue, po níž se můžete vydat do hotelového baru. Všechny milovníky kvalitního alkoholu potěší široký výběr všech různých spiritů, koktailů a nejlepších světových vín.

 • Aktivity v resortu

  Dominantou celého komplexu je okouzlující wellness obklopené pouze ničím nerušenou zahradou. Lázeň hammam je tolik typická pro marockou kulturu a věřte, že si ji zde užijete jako sultáni dřívějších časů. Atmosféra zde je nezaměnitelná především díky své skvostné architektuře. Zažijete zde ozdravné koupele a parní lázně, které uvolní nejen vaše tělo, ale především vaši mysl. Kromě relaxace hotel nabízí i různé zážitkové programy. Můžete si například užít snídani při letu vzdušným balónem, vydat se na projížďku na velbloudech a nebo strávit jednu noc v poušti s nekonečným svitem hvězd nad hlavou.

 • Ubytování

  V hotelu The Oberoi si můžete vybrat mezi několika kategoriemi ubytování. Nejoblíbenější variantou jsou vily, které mají přístup do společného bazénu. Naleznete v nich dostatek soukromí jak pro pobyt v páru, tak pro rodinné dovolené. Můžete se také těšit na čerstvé marocké pečivo a ovoce, které je přímo do vašeho apartmá denně servirováno.

 • poloha

  Hotel The Oberoi se nachází na okraji Marakeše. Cesta osobní automobilem z letiště až do hotelu zabere necelou půl hodinu cestu. Z hotelu do centra Marrakéše vám cesta zabere obdobnou dobu.

Zaujal vás The Oberoi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucie Matyášová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maroko