Bawah Reserve Indonesia

Rezervace Bawah je nádherný tropický ráj obklopený modrým oceánem, nachází se 300 km severovýchodně od Singapuru na odlehlém souostroví Anambas v Indonésii. Tato nedotčená a dříve neobydlená chráněná mořská oblast je obklopena tyrkysovými lagunami a korálovými útesy, které vyhovují jak dobrodruhům, kteří si chtějí dopřát odpočinek v přírodě, tak i těm, kteří chtějí relaxovat v ráji. Je to luxus bez přehnané péče, udržitelnost bez obětování pohodlí a pocta nádhernému prostředí, ve kterém se nachází.

Bawah Reserve Indonesia

 • Ubytování

  Bawah rezervace má 36 samostatných apartmánů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou obklopeny přírodou. Každý detail - od svěžího povlečení na postelích s baldachýnem, až po měděné vany jsou navrženy tak, aby jste se v nich cítili jako doma. Nabízí čtyři druhy ubytování: zahradní suity, plážové suity, vodní bungalovy, dvoupokojový lodge v džungli, dvoupokojovou anebo třípokojovou plážovou vilu s bazénem. Pro větší rodinu anebo skupinu přátel můžeme doporučit čtyřpokojovou plážovou vila s infinity bazénem. Rezervace má také privátní residenci Elang, která se nachází na samostatném ostrově se šesti lodgy, které leží přímo na jeho útesu a mají kapacitu pro 14-20 hostů.

 • Gastronomie

  Resort nabízí vynikající kuchyni z ingrediencí vypěstovaných na ostrově ve vlastních zahradách Bawah, dvě restaurace, dva bary a nekonečné množství soukromého stolování na šesti ostrovech, od moře až po stromy. Restaurace Tree Tops se nachází se vysoko v korunách tropického deštného pralesa a je nejlepším místem v Bawahu, kde si můžete vychutnat vytříbenou kuchyni a úchvatný výhled na laguny. Resort nabízí týdenní grilování na pláži. The Boat House je pohodový únik z pobřeží, postavěna z naplaveného dřeva. V The Boat House si můžete vychutnat výborné jídlo a výhled na oceán od každého stolu. Ochutnejte lahodné čerstvě ulovené mořské plody, saláty, grilované maso, poke bowls a pizzu přímo z cihlové pece a řadu tropických džusů a smoothies.The Grouper je ideální místo pro osvěžující nápoje a lehká jídla podávaná na pláži. Jules Verne je bar kde najdete klasické i tropické koktejly, které oslňují přísadami, jako je čerstvá citronová tráva, chilli, listy pandanu a zrnka růžového pepře. Grilovací večery Bawah v loděnici s tématem "Chuť Anambas" nebo "Oblíbené mořské plody"- se konají Bakar-bakaran di Bawah purnama, což znamená "grilování za úplňku". Při popíjení lahodných koktejlů a poznávání exotických chutí místních lahůdek můžete pozorovat západ slunce.

 • Aktivity v resortu a okolí

  Rezervace Bawah nabízí jedinečné zážitky, které pomáhají hostům užít si přírodu a prozkoumat okolí ostrova pěšky, nebo na lodi, nechat se hýčkat na Aura Spa nebo se vrhnout do dobrodružných mořských aktivit. Aura Spa & Wellbeing nabízí tradiční lázeňské terapie určené k relaxaci, povzbuzení a omlazení, kde se používají pouze přírodní ingredience a ručně vyráběné peelingy. Denně se konají pohybové lekce navrženy tak, aby přinesly skutečnou rovnováhu vašemu tělu, mysli i duši. Wallaceova knihovna je klidné útočiště s knihami a hrami, které si můžete vychutnat v klidném prostředí. Nachází se nad restaurací Tree Tops s výhledem na hlavní lagunu při západu slunce. Čeká na vás spoustu aktivit, mezi které například patří: pozorování hvězd, lesní turistické stezky, agroekologie zahrady a prohlídky, procházky za architekturou, výroba batiky, kurzy indonéské kuchyně a umělecké kurzy. Také velké množství vodních sportů a aktivit: jízda na kajaku a s průvodcem, pádlování ve stoje, plachtění na katamaránu, šnorchlování v laguně, potápění a kurzy potápění. 

 • Poloha

  Rezervace Bawah leží 250 kilometrů severovýchodně od Singapuru v indonéských vodách. Cesta do letoviska může začít buď v Singapuru, nebo Batamu v Indonésii. Cesta ze Singapuru do Batamu trvá 30 min lodí a následně vás převeze hydroplán a cesta trvá přibližně 80 min. Přenocování v Singapuru nebo Batamu před cestou doporučujeme, kvůli časům odletu hydroplánů. Na resort se dá také dostat soukromým letadlem nebo soukromou jachtou. 

Zaujal Vás resort Bawah Reserve Indonesia?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Indonésie

Podobné destinace