Misool Eco Resort

Ekologický indonéský 5* resort Misool se nachází na úžasném místě Raja Ampat. Toto jedinečné souostroví je naprosto dokonalým místem pro pozorování a objevování krás podmořského života. Pod hladinou moře můžete narazit na žraloky, mořské koníky, želvy a především na krásné barevné korály. Misool Eco Resort klade velký důraz na ekologii a šéfkuchaři připravují pokrmy z čerstvých surovin pěstovaných pouze na ostrově.Těšit se můžete na ubytování ve vilách na pláži nebo nad vodou v balijském stylu. Nechybí zde ani SPA, kde si můžete oddychnout při masáži nebo aromaterapii.

Misool Eco Resort

 • Ubytování

  Ubytování v resortu je postaveno v balijském stylu s koupelnou pod širým nebem. Resort nabízí celkem 8 luxusních chatek nad vodou a 4 prostornější vily pro početnější rodinu nebo skupinku přátel. Na pláži se nachází celkem 7 vil s výhledem na moře.

 • Gastronomie

  Hlavní restauraci najdete na pláži s výhledem na severní lagunu. Terasa je zde ideálním místem pro koktejl nebo lahev vína při západu slunce. Restaurace nabízí širokou škálu asijské a západní kuchyně zaměřené na čerstvé a organické pokrmy. V nabídce jsou 4 různá jídla denně a odpolední čaj na terase s drobnými čerstvými pochoutkami. Čaj, kávu Papuan, čerstvou šťávu a vodu máte k dispozici po celý den, v nabídce je i šampaňské, pivo a víno. Snídaně a obědy jsou podávány formou bufetu. Resort si zakládá na kvalitních surovinách a šetří životní prostředí, proto jsou pokrmy většinou rostlinné.

 • Aktivity v resortu

  Okolí resortu je ideální pro šnorchlování a to díky nedotčenému stavu podmořského života. Ohromující útes House je už přístupný z mola a pár kroků od nadvodních vil. Během šnorchlování a potápění můžete narazit na žraloky, želvy, mořské koníky, vřeténky mandarín, které se objevují těsně před západem slunce, chodícího žraloka a především na krásné barevné korály a pláštěnce. Oddechnout si můžete ve SPA, kde masáže a kosmetické procedury zahrnují řadu přírodních produktů Misool. Mimo procedury zde můžete využít i ručně míchané peelingy z místních surovin, jako jsou indonéské kemiri a kokosové ořechy, přírodní éterické oleje nejvyšší kvality a mnoho dalšího.

  Místní kuchaři vás zase rádi provedou indonéskou kuchyní a naučíte se používat čerstvé suroviny jako je kurkuma, citronová tráva, limetkový list a s jejich pomoci uvaříte několik klasických indonéských pokrmů jako je Sumatran Rendang Curry, kokosové palačinky nebo chili omáčku.

 • Poloha

  Resort se nachází v odlehlé jižní Raja Ampat v Indonésii přibližně 4 hodiny plavby soukromým člunem z města Sorong v Papue.

Zaujal vás Misool Eco Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Indonésie

Podobné destinace