Four Seasons Kuda Huraa < > Skrýt obsah
Velaa Private Island < > Skrýt obsah
Baros Maldives < > Skrýt obsah
Constance Halaveli < > Skrýt obsah
One & Only Reethi Rah < > Skrýt obsah

Azurově modré nebe, průzračné moře, jemný bílý písek a naprosté odloučení od světa. Ráj, který spatříte právě na Maledivách. Ostrovy si pro klidné a velmi romantické prostředí oblíbily především páry, na své si však přijdou také milovníci vodních sportů. Podmořský život je na Maledivách velmi bohatý. Vášniví šnorchlisté a potapěči tak mohou pozorovat nesčetné množství druhů korálů a ryb. 

Počasí a poloha

Maledivy jsou ostrovní stát v Indickém oceánu, který najdete na jihu Asie. 500 km jihozápadně od Indie počíná řetězec 19 atolů, které se táhnout v délce okolo 800 km severojižním směrem. 1196 ostrovů tvoří nejníže položený stát světa, kde žádné místo neleží více než 2,5 m nad hladinou.
Celoročně teplé, tropické klima zaručuje poloha Malediv na rovníku. Severovýchodní monzun přináší sucho od prosince do března. Více srážek a silnější vítr přináší jihozápadní monzun po zbývající měsíce. Zejména od května do listopadu se často objeví prudký déšť. Srážky ovlivňuje lokalita i mikroklima každého ostrova.
Teploty se v průběhu roku téměř nemění. Denní teploty se pohybují okolo 30°C a v noci klesají na příjemných 23°C. Konstantní zůstává také teplota vody, která je kolem 27°C.