Dovolená na jachtě

Trendem letošního roku je bezpečné cestování, proto jsme připravili skvělou alternativu k vaší letní dovolené. V naprostém bezpečí a komfortu na privátní lodi vám zajistíme nezapomenutelné plavby nejen po Evropě, pouze s rodinou či blízkými přáteli, kvalifikovanou posádkou a veškerým servisem po celou dobu vaší cesty. Plavba lodí patří k výjimečným zážitkům, na které jen tak nezapomenete a zaručeně se stane vaší oblíbenou formou poznávání přímořských destinací. Vydejte se vstříc dobrodružství třeba do Chorvatska nebo Černé hory, která se nabízí jako nejlepší destinace pro letní cesty. Skvělá gastronomie, množství zážitků, ale především naprosté soukromí je přesně to, co vám dovolená na jachtě může nabídnout.

Dovolená na moři

 • Zvolte si tu nejlepší loď

  Vybrat si můžete od těch nejprestižnějších jachet až po katamarány nebo motorové čluny. Luxusní jachty nabízí moderní špičkové vybavení včetně vlastní tělocvičny, bazénu nebo jacuzzi, ve kterém se budete cítit jako v 5* hotelu. Jedna z největších jachet poskytuje prostor dokonce až pro 32 osob. K dispozici jsou samozřejmě i privátnější menší jachty, kde najdete moderní a elegantní kajuty s obývacím prostorem, jídelním zázemím a relaxační zónou přímo na palubě. Pokud toužíte po dobrodružství pod plachtami, můžete se vydat na plavbu pohodlným katamaránem. Pro jednoduchost jsme pro vás připravili specielní článek, kde se snadno zorientujete v typech a vlastnostech lodí.

 • Co budete potřebovat?

  Vlastně nic, my pro vás vše zajistíme. Od výběru správné lodi, přes zajištění kapitána, hostesky popř. i šéfkuchaře. Pokud chcete být na lodi úplně sami a máte vlastní kapitánské zkoušky, rádi s vámi vybereme tu nejvhodnější loď. 
  Na jachtu se můžete dopravit vlastním autem, které zaparkujete v zabezpečené maríně nebo pohodlně přiletět. Rádi vám zajistíme letenky nebo privátní letadlo a následný transfer do maríny.

 • Proč se na loď vypravit s námi?

  Už 15 let aktivně jezdíme na jachty a díky kapitánským zkouškám i dlouholetým zkušenostem rozumíme všem potřebám pro cestování na lodi. Máme přístup i k privátně vlastněným jachtám, které nikde online nenajdete. 
  Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a pomůžeme vybrat tu nejlepší jachtu nebo katamarán dle vašich představ a požadavků. Poradíme s výběrem destinace a s potěšením se postaráme o celkovou organizaci vaší nezapomenutelné plavby od začátku až do konce. 

Zaujala vás dovolená na moři?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Robert Paul
Nezávazná poptávka