TOP 5 luxusních spa v roce 2020

Zavřete oči, dýchejte zhluboka a užívejte si přítomnost. Po celém světě existují SPA, které pomohou zažít naprosté uvolnění od rušného života dnešní doby. Od meditace, zdravého stravování, jógy až po zvládání stresu a celkové detoxikace. Pokud tedy cítíte, že se vaše tělo i mysl potřebují na chvíli pozastavit a načerpat novou sílu, možná je právě teď ta chvíle. Vybrali jsme pro tuto příležitost pět nejlepších spa, kde je hledání rovnováhy o něco snadnější.

TOP 5 luxusních spa v roce 2020

 • Ananda Himaláje

  Oceněné luxusní SPA se schovává v Himalájích na severu Indie, odkud je nádherný výhled na město Rishikesh a údolí řeky Gangy. Ananda je jeden z nejlepších ajurvédských resortů v Indii, který se zaměřuje na tradiční ajurvédu, jógu a Vedantu. Tato cvičení a učení jsou obohacena o zkušenosti v oblasti wellness a fitness, které hosty v doprovodu zdravé organické kuchyně, dovedou do cíle, jímž je rovnováha a harmonizování energie. Zkrátka dokonalé místo pro naprostý odpočinek.

 • Santani Wellness Resort & Spa

  Od dokonalého minimalistického designu až po ozdravné balíčky ve špičkové kvalitě. To vše je v luxusním resortu Santani Wellness Resort & Spa na Srí Lance zaměřeno na dosažení harmonie. Není také divu, že několikrát po sobě vyhrálo ocenění jako nejlepší SPA na světě. Najdete zde rovnováhu mezi aktivními jógovými sezeními, regeneračními ájurvédskými lázeňskými procedurami nebo zdravou ovocnou šťávou při snídani a zakončete den očištěním pomocí bylinného čaje po večeři. Proskleněné stěny resortu, a vnitřní i venkovní salonky v přírodě, znamenají, že se můžete celý den strávit při úchvatném výhledu na smaragdově zelená rýžová pole a tropickou džungli.

 • Sha Wellness Clinic

  Jedinečnost Sha Wellness Clinic spočívá v integraci nejúčinnějších přírodních terapií aniž by zanedbávala nejnovější pokroky v západní medicíně. Zejména v prevenci, genetice a anti-aging terapiích. Koordinace těchto terapií výrazně zvyšuje pozitivní dopad na výsledek. To vše v souladu krásného prostředí zasazeného v regionu s vlastním mikroklimatem, který je považován podle Světové zdravotnické organizace za jeden z nejlepších pro naše zdraví.

 • Euphoria Retreat

  Euphoria Retreat je SPA uhnízděné v mýtickém řeckém Peloponésu. Jejich proslulé léčby spolu s nádherným prostředím, spojují starověké helénské a čínské praktiky. Euphoria Retreat je místem uzdravení a transformace, hluboce autentické svou povahou a filozofií.

 • Kamalaya

  Resort Kamalaya s luxusním SPA najdete v Thajsku na ostrově Koh Samui a díky němu můžete svou dovolenou povýšit o něco výš. Jejich ozdravné programy se věnují především zvládání stresu, syndromu vyhoření, józe nebo celkovému detoxu. Společně s profesionály si vypracujete individuální program z celé škály celostní medicíny, terapií i lázní. Kamalaya dříve sloužila budhistickým mnichům pro jejich pravidelné meditace.

TOP 5 luxusních spa v roce 2019

Pokud vás některý z resortů zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kateřina Rozehnalová
Nezávazná poptávka