Do Finolhu Maldives za úžasnými zážitky

Hotel Finolhu, kam jsme zavítali začátkem letošního roku, je mezi veřejností většinou považován hlavně za místo pro párty a oslavy. Pravda je to ovšem jen částečně. Čtyřikrát za rok zde prezentují své umění světoví DJ´s, kteří pro klienty připravují jedinečné kulturní zážitky. Mimo tuto dobu je ale Finolhu resortem vhodným pro relaxaci jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry.

Finolhu, zcela nevšední dovolená na Maledivách

 • Finolhu byl otevřen na začátku léta loňského roku a z naší osobní zkušenosti jde o luxusní resort obklopený krásnou vegetací. Za relativně příznivou cenu je připraven 5* servis a perfektní zázemí pro odpočinek i sportovní vyžití, nadšení zde budou příznivci šnorchlování a podmořského života. Hotel pro vaši příští dovolenou na Maledivách vřele doporučujeme!
 • Gastronomie vás okouzlí

  Finolhu nabízí perfektní vyžití pro všechny milovníky mořského života a vodních radovánek. Můžete tu vyzkoušet snad všechny vodní sporty včetně těch motorizovaných. Doporučujeme využít možnost potápění jak na přilehlém korálovém útesu, tak i dále od ostrova. Atol Baa patří pro své podmořské bohatství do světového dědictví UNESCO a vidět ho na vlastní oči je to opravdu velký zážitek. Po řadě adrenalinových aktivit pak můžete relaxovat ve SPA nebo u lekcí jógy, které se pořádají pro všechny úrovně. Děti si užijí spoustu zábavy v dětském klubu, kde je mimo jiné nabídka až 60 kostýmů, takže se mohou přestrojit za své oblíbené hrdiny.

 • Ubytování plážových nebo nadvodních vilách

  Samotné vily jsou podle našeho názoru velmi prostorné a pohodlné, navíc mají evropské zásuvky, takže jsme bez problémů mohli dobít potřebnou elektroniku. Plážové i nadvodní vily poskytují to nejlepší zázemí. Můžete si zde užít nerušený výhled na východ či západ slunce. Naše Lagoon vila měla snadný přístup do oceánu po schůdcích, takže jsme si kdykoliv mohli zaplavat nebo se věnovat oblíbenému šnorchlování

 • Poloha

  Finolhu leží na ostrově Kanufushi, který je poměrně velký a porostlý bujnou vegetací. Let hydroplánem z letiště sem trvá zhruba půl hodiny a oproti Male počítejte s dvouhodinovým časovým posunem. Check-in jsme pohodlně vyřídili již na letišti v lounge, příjemná obsluha nás poté v hotelu zavedla přímo do naší vily a představila veškeré její vybavení.

Zaujalo vás Finolhu?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka