Hotel Eden Roc Cap Cana

Okouzlující butikový hotel Eden Roc je jedním z nejluxusnějších ubytování v letovisku Cap Cana. S francouzským citem pro eleganci a detail byl roku 2012 vystaven pro potěšení i nejnáročnějších hostů. Půvabné soukromé vily nabízejí dostatek soukromí a rozprostírají se již v těsné blízkosti nádherné písečné pláže a táhnou se až do divokých tropických lesů obklopujících celé okolí. Hotel je oblíbený také svými skvělými podmínky pro všechny milovníky golfu. V golfovém klubu Cap Cana se můžete spolehnout na nejlepší servis a nadstandartní vybavení.

Hotel Eden Roc Cap Cana

 • Gastronomie

  Pokud toužíte zažít opravdovou přímořskou dovolenou a toužíte ochutnat místní speciality, navštivte restauraci La Palapa by Eden Roc. V této luxusní restauraci s okouzlujícím výhledem na Karibské moře ochutnáte nejlahodnější pokrmy z mořských plodů a ryb. Za tradičnější středomořskou kuchyní se vydejte do restaurace Mediterrraneo, kde vás pokrmy nadchnou nejen svou chutí, ale také vzhledem. Snídaně, obědy nebo večeře se skleničkou lahodného vína si užijete v restauraci Blue Bar & Grill. Skvělé zakonečnění dne na vás čeká v baru Riva, kde barmani připravují jen ty nejlepší koktaily na jejichž přípravu je radost pohledět.

 • Aktivity v resortu

  V případě, že jste si na dovelenou přijeli především odpočinout bude pro vás naprostou oázou klidu místní wellness. Budete si zde moci dopřát nepřeberné množství kosmetických a relaxačních procedur. Vyškolený personál se postará o to, abyste si po odchodu z wellness připadali jako znovuzrození. Fanoušky sportu potěší rozsáhlé golfové hříště rozprostírající se na okouzlujích kopcích v těsné blízkosti nádherné pláže. V široké nabídce hotelových aktivit si můžete také užít platbu soukromou jachtou nebo let helikoptérou. 

 • Ubytování

  V nádherných apartmá a v luxusních vilách se můžete spolehnout na naprosté soukromí a opravdový komfort. Všechny jsou vybaveny nejkvalitnějším nábytkem a moderními technologiemi. Skvělý odpočinek si dopřejete na privární terase s bazénem a příjemným altánkem.

 • poloha

  Hotel se nachází v oblasti Cap Cana na východním cípu Dominikánské republiky. Cesta z mezinárodního letiště Punta Cana vám zabere zhruba 20 minut automobilem. 

Zaujal vás hotel Eden Roc Cap Cana?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Nezávazná poptávka

Další hotely Dominikánská republika