Kempinski Cayo Guillermo Resort Cuba

 • Kuba
 • od 8 694 Kč / 2 osoby / noc

Pro cestovatele hledající ničím nerušený klid na nedotčeném pobřeží je jako stvořený hotel Cayo Guillermo Resort Kempinski, který otevřel na začátku roku 2022. Zakotvěte v tomto exkluzivním kubánském letovisku, odnesete si s sebou nezapomenutelný zážitek ve formě elegantního ubytování a výborné gastronomie. Zažijte ubytování na "maledivský styl" ve vodní vile a nechte se unášet nekonečným tyrkysovým mořem. Přímo před hotelem se nachází druhý největší korálový útes na světě.

Kempinski Cayo Guillermo Resort Cuba

 • Ubytování

  Kempinski Cayo Guillermo Resort Cuba je jedním z nejmodernějších hotelů na Kubě, o kvalitě služeb a ubytování svědčí samozřejmě i proslulá síť hotelů Kempinski. Jedinečnost tohoto resortu podtrhuje jeho umístění na jedné z nejkrásnějších pláží na světě Playa Pilar hned u druhého nejvetšího korálového reefu na světě. Většina z 245 pokojů a suit je orientovaná směrem na oceán, 7 je luxusních vodních vil. Pokoje i vily jsou moderně zařízeny a jsou velmi prostorné. Vodní vily nabídnou velkorysé prostory a krytou terasu s privátním bazénkem, lehátky a houpací sítí. 

   

 • Gastronomie

  Pobyt si můžete zakoupit se snídaní, na resortu pak naleznete 7 barů a restaurací. Restaurace Buffet Dawn se nachází v centru hotelu a nabízí pestrou snídani s teplými i studenými pokrmy a různými druhy ovoce. Rybí restaurace Emperors potěší hosty mořskými plody a také cooking show v baru Ceviche. V restauraci Balsamic se snoubí středomořská a místní kuchyně, k dispozici je ve večerních hodinách.

  Lobby bar Las Dunas je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a nabízí úžasné koktejly a lehké snacky během dne. Nuevo Floridita Beach Club je plážový bar, který poskytuje vynikající služby při odpočinku na jedné z nejexkluzivnějších pláží na Kubě. Hemingway Cigar Bar & Lounge je prostor, který je určen pouze pro dospělé. Hostit Vás bude sommeliér a pomůže Vám s dokonalou kombinací kubánských rumů a doutníků. Blue Bay Pool bar se nachází uprostřed tří infinity bazénů a během dne nabízí koktejly a nápoje.

   

 • Aktivity v resortu a okolí

  Užít si tady můžete krásy podmořského světa i ničím nerušený odpočinek bez toho, abyste museli obětovat přepychové ubytování a perfektní gastronomii. V rámci wellness hotel nabízí moderní posilovnu a SPA. 

 • Poloha

  Mezinárodní letiště Jardines del Rey (CCC) na Cayo Coco je nejbližším letištěm, umístěné je asi 45 km od Kempinski Cayo Guillermo Resort Cuba. Na Cayo Coco se dostanete přeletem z Havany anebo z Varadera, lze ale případně zvolit i pozemní cestu, která trvá kolem 6 až 6,5 hodiny jízdy autem z obou letišť. 

Líbí se Vám Kempinski Cayo Guillermo Resort Cuba?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Kuba

Podobné destinace