Maledivy nové resorty 2023

Inspirujte se a vyberte si s námi svou další dovolenou na Maledivách. Přinášíme Vám přehled nejnovějších resortů, které budou otevírat v letošním roce, a přinesou designové "vychytávky", skvělý servis a luxusní ubytování. Každý z resortů je unikátní a snaží se nalákat hosty novými nápady a neotřelým konceptem. Podívejte se s námi, co přinese rok 2023!

Novinky roku 2023

 • Avani + Fares Maldives

  Datum otevření: Duben 2023
  Atol: Baa

  Prvotní projekt řetězce Avani na Maledivách je očekáván již od roku 2019, otevření resortu se ale dočkáme až v letošním dubnu. Hosty láká na rozlehlý ostrov umístěný uprostřed průzračné laguny. Na výběr je z 200 prostorných pokojů a soukromých vil, vhodných pro pobyt v páru, ale také pro rodinné dovolené s dětmi. Děti si užíjí dětský park, zatímco rodiče si odpočinou ve SPA. 

 • Six Senses Kanuhura

  Datum otevření: cca polovina roku 2023
  Atol: Lhaviyani 

  Značka Six Senses představuje opravdovou kvalitu mezi hotely nejvyšší kategorie. Již druhý projekt na Maledivách se těší velkého očekávání. Jeho luxusní vily budou doplňovat nedaleký sesterský hotel Six Senses Laamu, který si získal již řadu cestovatelů. Očekávané otevření je plánováno v polovině roku 2023 a rozhodně je na co se těšit. Na ostrově naleznete pouhých 80 nadvodních a plážových vil. Kromě hlavního ostrova na vás čeká odpočinek také na dvou malých nedalekých ostrůvcích. 

 • Joy Island

  Datum otevření: 1.9.2023
  Atol: North Male Atol

  Na podzim pro Vás své brány otevře třetí počin sítě Cocoon. Po Cocoon Maldives a You & Me by Cocoon přivítá návštěvníky pětihvězdičkový resort Joy Island. Nachází se na atolu North Malé poblíž mezinárodního letiště Velana, pouhých 40 minut jízdy motorovým člunem. Tvar tohoto krásného ostrova připomíná motýla s jeho širokou pláží s bílým pískem, obklopenou úžasnou tyrkysovou lagunou. Radost (Joy) představuje potěšení, které si můžete užít, ať už jde o romantický útěk, aktivní rodinnou dovolenou nebo skupinu hledající podvodní dobrodružství.

Našli jste svůj vysněný ostrov?

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka