Maledivy nové resorty 2023

Inspirujte se a vyberte si s námi svou další dovolenou na Maledivách. Přinášíme Vám přehled nejnovějších resortů, které budou otevírat v letošním roce, a přinesou designové "vychytávky", skvělý servis a luxusní ubytování. Každý z resortů je unikátní a snaží se nalákat hosty novými nápady a neotřelým konceptem. Podívejte se s námi, co přinese rok 2023!

Novinky roku 2023

 • Six Senses Kanuhura

  Datum otevření: 01.09.2023
  Atol: Lhaviyani 

  Jednoznačně nejočekávanější otevření roku 2023. Značka Six Senses představuje opravdovou kvalitu mezi hotely nejvyšší kategorie. Již druhý projekt na Maledivách se těší velkého očekávání. Jeho luxusní vily budou doplňovat nedaleký sesterský hotel Six Senses Laamu, který si získal již řadu cestovatelů. Očekávané otevření je plánováno na 1.9.2023 a rozhodně je na co se těšit. Na našem oblíbeném ostrově Kanuhura naleznete pouhých 91 nadvodních a plážových vil. Kromě hlavního ostrova na vás čeká odpočinek také na dvou malých nedalekých ostrůvcích. 

 • Avani + Fares Maldives

  Datum otevření: Duben 2023
  Atol: Baa

  Prvotní projekt řetězce Avani na Maledivách je očekáván již od roku 2019, otevření resortu Avani+Fares se ale dočkáme až v letošním dubnu. Hosty láká na rozlehlý ostrov umístěný uprostřed průzračné laguny. Na výběr je z 200 prostorných pokojů a soukromých vil, vhodných pro pobyt v páru, ale také pro rodinné dovolené s dětmi. Děti si užíjí dětský park, zatímco rodiče si odpočinou ve SPA. 

 • NOOE Maldives Kunaavashi

  Datum otevření: 1.5.2023
  Atol: Felidhoo (Vaavu)

  Australská značka La Vie Hotels & Resorts letos představuje jejich první počin na Maledivách - resort NOOE Maldives Kunaavashi. Máme jej v plánu navštívit během srpnové inspekce na Maledivách. Tento drobný ostrůvek nabídne ubytování v plážových i vodních vilách v příjemném moderním designu, na který si značka La Vie potrpí. Odpočívat můžete v resortovém Mandara SPA, výbornou gastronomii nabídnou 3 restaurace a bary.

 • Amari Raaya

  Datum otevření: 1.8.2023
  Atol: Raa

  Nový resort pod "hlavičkou" Amari přivítá cestovatele a dobrodruhy od 1.8.2023. Těšit se můžete na bohatý podmořský život typický pro atol Raa, dlouhé pláže s bělostným pískem a fantastické soukromí u prostorných vil. Resort nabídne luxusní 5* ubytování v 127 plážových a 60 vodních vilách. Na konci letošního srpna přineseme novinky, jelikož se na resort jdeme osobně podívat. 

 • Barceló Whale Lagoon Maldives

  Datum otevření: 1.8.2023
  Atol: South Ari

  Debut ikonické značky Barceló otevírá 1. srpna 2023. Poloha v Jižním Ari atolu nabídne bohatý podmořský život a možnost výletů za žraloky obrovskými (Whale Shark). Rodiny s dětmi se můžou těšit na spoustu zábavy a dobrodružství, páry na klidnou dovolenou a romantiku na bělostných plážích. I na tento resort se jedeme na konci srpna osobně podívat. 

 • Joy Island

  Datum otevření: 1.9.2023
  Atol: North Male Atol

  Na podzim pro Vás své brány otevře třetí počin sítě Cocoon. Po Cocoon Maldives a You & Me by Cocoon přivítá návštěvníky pětihvězdičkový resort Joy Island. Nachází se na atolu North Malé poblíž mezinárodního letiště Velana, pouhých 40 minut jízdy motorovým člunem. Tvar tohoto krásného ostrova připomíná motýla s jeho širokou pláží s bílým pískem, obklopenou úžasnou tyrkysovou lagunou. Radost (Joy) představuje potěšení, které si můžete užít, ať už jde o romantický útěk, aktivní rodinnou dovolenou nebo skupinu hledající podvodní dobrodružství. I my se zúčastníme slavnostního otevření resortu na začátku září, již se těšíme!

 • Jawakara Islands Maldives

  Datum otevření: 1.10.2023
  Atol: Lhaviyani

  Jawakara je nejnovějším projektem pod záštitou Crown & Champa Resorts. Nabídne ubytování na 2 ostrovech, které jsou propojeny 700metrovým mostem. Dovolenou si tak můžete užít ne jenom na jednom, ale až na dvou ostrovech s pestrým vyžitím, skvělým zázemím pro rodiny s dětmi a různými možnostmi ubytování v plážových i vodních vilách. Poloha v atolu Lhaviyani slibuje krásný domácí korálový útes a výborné podmínky pro šnorchlování. 

Našli jste svůj vysněný ostrov?

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Destinace