Luxus a udržitelnost: Dovolená v nejlepších resortech Namíbie

Námíbie vás skutečně očaruje svou neuvěřitelnou rozmanitostí, neustále se měnící krajinou a klidnou atmosférou. Země je ideálním místem pro naprostou relaxaci a neskutečný požitek z přírody. Unikátní lodže, které máme osobně prověřené vám nabídnou profesionální osobitý přístup, vynikající gastronomii a mimo jiné pohodlné ubytování s designem divoké přírody. Při pozorování zvířat vám budou k dispozici zkušení průvodci a přírodovědci, kteří vás obohatí o mnoho nových znalostí a zkušeností této úchvatné země, do které se budete chtít vracet.

Zažijte dovolenou v nejužším sepjetí s přírodou, v luxusních eko-lodžích

 • Omaanda Zannier

  Omaanda Zannier leží v samém srdci soukromé rezervace, což umožní poznat krásu namibijské savany opravdu zblízka. Naskytne se krásný výhled na nekonečné namibijské pláně, na kterých můžete spatřit chráněná africká zvířata. Omaanda oplývá deseti luxusními doškovými lodžiemi, jejichž design je inspirován tradiční architekturou Owambo, hluboce respektující přírodní prostředí.

 • Sonop Zannier

  Dalším tipem pro zážitky přímo v poušti, může být v červnu 2019 otevřený Sonop Zannier. Tento unikátní luxusní stanový kemp je zasazen na jih namibijské pouště Namib v oblasti Karas a jsou postaveny na balvanech pro svůj typický panoramatický pohled do okolí. Deset těchto stanů vybízí k prozkoumání života bohatých průzkumníků z počátku 20. století. Budete se tu cítit v naprosté izolaci od civilizace a přitom si užijete pohodlí svého elegantního ubytování a gastronomie nejvyší úrovně, dříve v Namibii nevídané.

 • Serra caffema

  Resort Serra Caffema zasazen do zeleně na březích řeky Kunene je jedním z nejvzdálenějších luxusních hotelů v jižní Africe, což nabídne skutečné odpojení se od civilizace v nejsušší poušti na světě. Úžasná interakce s semi-kočovnou komunitou Himba, fascinující procházky přírodou, plavby lodí a výlety na čtyřkolkách s nízkým dopadem na přírodu podtrhují celý zážitek z prozkoumávání Namíbie.

 • Shipwreck lodge

  Nevšední ubytování vám nabídne Shipwreck Lodge, jehož bungalovy připomínají ztroskotané lodě, které dodnes najdete po celém pobřeží Skeleton Coastu. Shipwreck definují designové dřevěné chatky na pobřeží Atlantského oceánu v Namíbii, které se nachází na jednom z nejnehostinnějších míst na světě s trochu děsivým názvem - Skeleton Coast neboli Pobřeží koster. Souhra dechberoucích výhledů na písečné duny, bouřící oceán, mlžný ranní opar a noční řev hyen, docílí opravdu silného zážitku. 

 • Little Ongava

  Little Ongava je navržena pro zážitkový pobyt v dokonalém soukromí. Tento unikátn projekt je posazen na hřebeni kopce, který velí velkolepým výhledům na nedotčenou a na míle se rozprostírající planinu Ongava. K ubytování slouží pouze 3 prostorné vily se soukromým bazénem, které doplňuje dokonalý servis buttlera. Jedinečné chvíle v Little Ongava vám zpestří exkurze ať do privátní rezervace Ongava nebo do národního parku Etosha, kde můžete sledovat lvy, zebry, žirafy, leopardy, antilopy, kudu a další zvířate v jejich přirozeném prostředí, divoké přírodě.

 • Anderssons at Ongava

  Anderssons at Ongava patří k jedním z nejluxusnějších a nejnovějších lodží Namibie. Stejně tak jako Little Ongava se nachází v těsné blízkosti Národního parku Etosha a nabízí hostům úžasné exkurze do parku v naprostém soukromí. Díky vybudovanému tunelu, který se nachází v areálu kempu, můžete zvířata pozorovat v jejich přirozeném prostředí a těsné blízkosti. K relaxaci se nabízí nekonečný bazén s úchvatným výhledem na krajinu a pobyt vám zpestří prostorné moderní suity, ale také venkovní terasa s krbem, kde se při večeři budete scházet s průvodci a přírodovědci. Anderssons Camp patří k naším oblíbeným, už jen pro jeho osobitý servis, naprosté soukromí a nezapomenutelný požitek z přírody.

 • Wolwedans Private Camp

  Opravdový relax a naprosté soukromí se vám dostane ve Wolwedans Private Camp, kerý leží uprostřed rozmanité pouštní krajiny a nabízí ubytování pouze pro 6 hostů. Mimo jiné se můžete těšit na unikátní zážitky včetně letu balónem nad nejstarší pouští Namib nebo jedinečné walking safari v přírodní rezervaci NamibRand. Dále na váš čeká výborná gastronomie společně s velkou nabídkou kavlitních místních vín a široký výběr ze švédských a indických masáží, které dodají vašemu tělu i duši energii na další den. 

Zaujala vás Namíbie?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka