Palmaia The House of Aia

 • Mexiko
 • od 17 200 Kč / 2 osoby / noc

Samsáru duše zažijete v novém hotelu The House of Aia otevřeném v prosinci roku 2019. Nachází se na pomezí nádherné písečné pláže a divoké džungle. V hotelu věří, že propojení s přírodou je správnou cestou k životnímu štěstí. Proto si pro vás připravili jedinečné spirituální zážitky pod vedení zkušeného týmu. Vše doplňuje nejkvalitnější vyvážená strava a komfortní vybavení. Váš pobyt se ponese v duchu radosti, respektu a lásky a užijí si jej snad všechny věkové kategorie.

Palmaia The House of Aia

 • ubytování

  Nadherná apartmá vám jako nadlani poskytnou oslnivý výhled na poklidnou pláž. Usínat budete při šumu moře a cvrlikání exotických ptáků z džungle. Nejkomfortnější vybavení je zde doplněno stylovými doplňky, které celému prostoru dodávají útulný vzhled. Na soukromé terase si užijete první ranní paprsky při popíjení lahodné kávy nebo čaje.

 • Gastronomie

  K duševní pohodě a radosti rozhodně patří kvalitní a vyvážená strava, na té si pochutnáte hned v několika hotelových restauracích. Pokrmy jsou zde připravovány primárně z rostliných produktů a jedná se tak o jediný resort svého druhu v okolí, kerý nabízí tuto formu stravování v takové míře. Tyto léčivé pokrmy uchutnáte například v restauraci Lek, kde šéfkuchař Eugenio vynáší své kulinářské dovednosti do nebeských výšin. Krásná plážová restaurace Su Casa nabízí čerstvé ryby nebo lahodné vegetariánské a veganské pokrmy. Váš apetit podpoří příjemné šumění moře v povzdálí a hřejívý písek pod nohama. Exotické chutě čínské a thajské kuchyně ochutnáte v restauraci Ume a tradiční recepty sředomořských pokrmů v restauraci Mar de olivo. A pokud zatoužíte po něčem autentickém, potěší vás food truck, v kterém se servírují tradiční mexické pouliční speciality. V této all inclusive nabídce si zkrátka vybere každý!

 • Aktivity v resortu

  Každé nový den začněte blahodárnou ranní jógou pod vedením vyškolené jogínky. Snadný přístup na pláž vám umožní celodenní příležitost schladit své tělo ve vlnách průzračného moře. Několikrát v týdnu se odehrávají spirituální obřady (kakaové ceremonie, thai chi, meditace), kterými vás provedou šamani a zaslouží se tak o opravdové propojení s okolní přírodou. Nechybí ani tanec a zábava, několikrát týdně vám přímo na pláži zahrají vyhlášení djové. V plážovém baru Potion & Libations si užijete chvíle klidu při odpoledním odpočinku, ale také pořádnou dávku energie především ve večerních hodinách. Uvolňující péči si dopřejete v krásném wellness, kde se můžete nechat hýčkat pod rukama nejlepších masérů. Součást resortu jsou také prostorné soukromé bazény, u kterých naleznete dostatek klidu k odpočinku.

 • poloha

  The house of Aia leží na okraji oblasti Playacar, nedaleko centra Playa del Carmen. Cesta z mezinárodního letiště v Cancúnu zabere necelou hodinu jízdy osobním vozem.

Zaujal Vás hotel Palmaia The House of Aia?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mexiko