Thanda Island

Privátní ostrov Thanda je jedním z nejexkluzivnějších ostrovů na světě, je doslova rájem, kde si můžete užívat v úplném soukromí ty nejkrásnější chvilky s vaší rodinou či blízkými přáteli. Na ostrově se nachází pouze jedna luxusní vila a dvě tradiční plážové chatky, které budou k dispozici po celý váš pobyt jen vám. Ostrov se nachází ve své vlastní přírodní rezervaci na východním pobřeží Tanzánie a proto budou nadšeni i milovníci podmořského života, protože během pobytu se můžete vydat za pozorováním žraloka velrybího nebo mořských želv. Ostrov je ideální volbou pro naprostý odpočinek

Thanda Island

 • Gastronomie

  Kuchyně na ostrově Thanda je svěží a přizpůsobená zcela vaším chutím. Těšit se můžete samozřejmě na čerstvé mořské plody, ryby, různé druhy mas, pizzu, ale také na vegetarianské či veganské pokrmy. Nezbytnou součástí gastronomie je snídaně nebo romantická večeře na pláži. Těšit se můžete také na pikniky u ohně, ve vaší vile nebo kdekoliv si budete přát.

 • Aktivity v resortu

  Thanda Island nabízí nespočet aktivit a exkurzí po okolí ostrova. Hosté, kteří touží po naprostém odpočinku se mohou těšit na lekce jógy a léčebné procedury a pro aktivní hosty je k dispozici řada výletu na moře, samozřejmostí je šnorchlování nebo potápění, ale také plavba na katamaránu. Při potápění s velkou pravděbodobností můžete narazit na úchvatného žraloka velrybízo. Na ostrově si můžete zahrát tenis, volejbal, zacvičit si ve fitness nebo jít prozkoumat ostrov a pozorovat ptáky. Vydat se můžete i za prozkoumání okolních ostrovů a to převážně na legendární Spice Island, kde najdete mnoho druhů koření nebo Chole Island.

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v luxusní vile s 5 nádhernými suity, které vedou přímo na pláž. Dále je k dispozici bazén s terasou a na druhé straně ostrova najdete tradiční chatky Bandas.

 • Poloha

  Thanda Island se nachází v mořské rezervaci Shungimbii Island v Tanzanii pouhých 30 km od pevniny. Na ostrov Thanda Island se dostanete z mezinárodního letiště Dar es Salaam v Tanzánii, kde na vás bude čekat helikoptéra a let přímo k vaší vile zabere přibližně 45 minut.

Zaujal vás Thanda Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace