The Chedi Luštica Bay

Tento hotel špičkového řetězce Chedi se v Černé Hoře nachází v jedinečné lokalitě zátoky Luštica. Mezi azurovým mořem a zelenými horami tak najdete nejen ideální místo k odpočinku, ale také celou řadu aktivit včetně vodních sportů a výletů po okolí. V srdci autentického luxusu se můžete těšit na komfortní ubytování v elegantních pokojích naplněné světlem a výhledy na okolí i příjemné prostředí s vřelou pohostinností ve dvou jedinečných restauracích a barech.

The Chedi Luštica Bay

 • Gastronomie

  The Restaurant si můžete vychutnat bohatou snídani a následně večeři s pokrmy mezinárodní kuchyně. Čerstvá a zdravá jídla se společně s osvěžujícími koktejly za doprovodu živé hudby podávají v restauraci The Spot. V elegantním Lobby Baru nechybí ranní káva, odpolední čaj nebo večerní koktejly a kromě nápojů se v baru servírují i lehké pochoutky. Osvěžující nápoje společně s čerstvou pizzou  najdete v plážovém baru The Rok.

 • Aktivity v hotelu

  Těšit se můžete na venkovní vyhřívaný bazén s výhledem na moře a na soukromou pláž, kde nechybí lehátka a slunečníky. K relaxaci luxusní SPA nabízí hned několik léčebných procedur se speciálně vybranou řadou organických produktů z mořských řas, které obsahují botanické a léčivé ingredience. Tým kvalifikovaných terapeutů vám pomůže vybrat ideální léčebný balíček zcela na míru dle vašich osobních potřeb. K dispozici je řada vodních vodních sportů a aktivit včetně plachtění, horských túr a kurzů vaření.

 • Ubytování

  Hotel nabízí luxusní ubytování v prostorných pokojích s výhledem buď na Jaderské moře nebo okolní zelené hory, součástí pokojů je i privátní balkon. Pro rodiny nebo menší skupinku přátel je k dispozici Penthouse s prostorným balkonem a výhledem na moře, jídelním koutem a obývacím pokojem.

 • Poloha

  Hotel se nachází v Luštica Bay v Černé Hoře a cesta z letiště v Trivatu zabere přibližně 15 minut jízdy osobním vozem. Pokud do hotelu zamíříte z Dubrovníku, cesta bude trva přibližně 2-2,5 hodiny.

Zaujal vás The Chedi Luštica Bay?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Černá Hora

Podobné destinace