22 Summits Boutique Hotel

Krásný boutique hotel 22 Summits se nachází pouhých pár metrů od lanovky jednoho z nejvyhlášenějších lyžařských středisek Zermatt - Matterhorn Ski Paradise. V jeho elegantních a komfortních vnitřních prostorech se budete cítit jako v bavlnce. Můžete se těšit na příjemné wellness, venkovní vyhřívaný bazén a nádherný výhled na okolní dechberoucí čtyřtisícovky. Okolní klidné prostředí, kam mají zakázána vjezd všechna auta, bude pohlazení po duši a dopřeje vám ničím nerušenou zimní dovolenou uprostřed nádherné švýcarské přírody.

22 Summits Boutique Hotel

 • Ubytování

  Komfortní pokoje a apartmá vás nadchnou především svým vytříbeným designem a kvalitním vybavením. Masivní dřevěné obložení jim dodává na autentičnosti a oslňující výhled z oken z nich vytvoří to nejoblíbenější místo v celém Zermattu.

 • Gastronomie

  Na lahodných pokrmech si pochutnáte v krásném elegatním prostředí hotelové restaurace. Hned z kraje dne se zde podávají vynikající snídaně, které vám nastartují den tou spravnou vlnou. Od zimní sézony 2020 si zde budete moci také pochutnat na lahodných pokrmech gourmet restaurace Brasserie Uno a to na oběd i večeři. Na malou svačinu nebo zákusek se zastavte do 22 Lounge, kde si pochutnáte na čertvém pečivu a vynikající vyběrové kávě. V závěru dne vás potěší návštěva 22 Baru s výběrem nejlahodnějších koktailů a vína.

 • Aktivity v resortu

  Pouhých pár metrů vzdálené lyžařské středisko Zermatt - Metterhorn Ski Paradise vám poskytne vše co toužíte zažít na zimní dovolené. Nádherné svahy rozprostírající se na okolních čtyřtisícovkách vám vyrazí dech. Sněhové podmínky jsou zde naprosto ideální a více než 300 km sjezdovek nabízí vhodné místo jak pro začínající lyžaře, tak pro ty pokročilé. Po vydatném dnu na svahu musí  následovat relax v příjemném hotelovém wellness. V této oáze zdraví a klidu si užijete ničím nerušený odpočinek doprovázený omamnou vůní bylin a uklidňujícím osvětlením. Pro uvolnění celého těla se můžete nechat hýčkat profesionálními maséry, pod jejichž péči se budete rozplívat. Ve wellness načerpáte dostatek energie na prožití příjemného závěru dne například v hotelovém baru.

 • poloha

  Hotel 22 Summits se nachází v městečku Zermatt, které je okouzlující svým umístění přímo mezi nejvyššími švýcarskými hory. Do tohoto kouzelného městečka mají osobní auta vjezd zakázán. Pokud sem tedy vyrazíte vlastním automobilem, zaparkujte jej v nedalekém městečku Täsch, odkud se do Zermattu dopravíte elektrickou zubačkou. Cesta z Prahy až do Täschu vám automobilem zabere zhruba 10 hodin. Npokud zvolíte leteckou dopravu, nejbližší letiště v Luganu se nachází 90 km daleko.

Zaujal Vás 22 Summits Boutique Hotel?

Kontaktujte mě a já se ráda postarám o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Tereza Brychová
Nezávazná poptávka

Další hotely Švýcarsko