The Omnia

Na okraji oblíbené lyžařské oblasti Zermatt - Matterhorn Ski Paradise se nachází krásný boutique hotel The Omnia. Svou polohou je ideálním místem pro ničím nerušenou rodinnou dovolenou, ale také poskytuje dostatek soukromí pro zamilované páry. Nechte se okouzlit okolními čtyřtisícovými hory a užijte si nezaměnitelnou dovolenou v tomto luxusním hotelu. Můžete se spolehnout na nejkomfortnější vybavení, vynikající gourmet kuchyni a krásné wellness s venkovním vyhřívaným bazénem.

The Omnia

 • Ubytování

  Tradiční styl švýcarských horských chaletů v kombinaci s elegancí vytáří ve všech apartmá opravdu kouzelnou a útulnou atmosféru. Americký architekt Ali Tayara zde vytvořil opravdu skvosné prostředí ideální pro mladé páry, ale také rodiny s dětmi. Můžete se spolehnout na nejkvalitnější materiál, příjemné dřevěné vybavení a pečlivě vybírané doplňky, které celému prostoru dodávají na intenzitě. 

 • Gastronomie

  Nad pokrmy v hotelové restauraci se budete rozplývat blahem. Šéfkuchař Huke Pohl je mistrem svého řemesla a jeho pokrmy jsou vyváženy do posledního detailu. Prostor celé restaurace vám bude dělat elegantní kulisu. Pokud si však toužíte vychutnat své pokmy zcela v soukromí, lze požádat hotelový personál, aby vám je servírovali přímo ve vašem apartmá. Můžete si tak v poklidu pochutnat jak na snídani, tak večeři. Ideálním zakončením dne bude příjemné posezení v hotelovém salónku, v kterém si pochutnáte na vynikajícím víně nebo koktejlu při poslechu praskajicího ohně v krbu.

 • Aktivity v resortu

  Šum vody, ticho okolní krajiny a majestátně tyčící se hory pod pokrývkou sněhu. To vše doplněno příjemnou vůní a teplou vodou ve vyhřívaném venkovním bazénu. To zní jako ta správná relaxace po náročném dnu! Hotelové wellness má rozhodně co nabídnout. Pohodlné lenošky v relaxační místnosti poslouží k odpočinku po návštěvě finské sauny. V turecké lázní prokrvíte vaše tělo a květinová parní lázeň pročistí vaše plíce. Můžete si byt jisti, že po návštěvě wellness si budete připadat jako znovuzrození. To oceníte následující den na svazích rozlehlého lyžařského střediska Zermatt - Matterhorn Ski Paradise. Toto středisko s unikátními čtyřtisícovými horami je oblíbené po celém světě. Jeho nezaměnitelné vysokonadmořské umístění poskytuje skvělé lyžařské podmínky po celou zimní sezónu. Na více než 300 km svazích si přijdou na své jak lyžaři začátečníci, tak ti pokročilí.

 • poloha

  Hotel The Omnia se nachází v horském městečku Zermatt, které je okouzlující svým umístění přímo mezi nejvyššími švýcarskými hory. Do tohoto kouzelného městečka mají osobní auta vjezd zakázán. Pokud sem tedy vyrazíte vlastním automobilem, zaparkujte jej v nedalekém městečku Täsch, odkud se do Zermattu dopravíte elektrickou zubačkou. Cesta z Prahy až do Täschu vám automobilem zabere zhruba 10 hodin. Pokud zvolíte leteckou dopravu, nejbližší letiště v Luganu se nachází 90 km daleko.

Zaujal vás hotel The Omnia?

Kontaktujte mě a já se ráda postarám o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Tereza Brychová
Nezávazná poptávka

Další hotely Švýcarsko